Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Sklep i hurtownia internetowa z oświetleniem LED - SMD-LED.pl specjaliści w oświetleniu domowym, biurowym, dekoracyjnym i przemysłowym. W sprzedaży bogaty wybór źródeł światła LED, które z korzyścią dla Twojego portfela zastąpią przestarzałe i energochłonne oświetlenie. Polecamy tanie i niezawodne żarówki, świetlówki LED, czy halogeny. W naszym sklepie znajdziesz także oświetlenie dla przemysłu takie jak lampy magazynowe i przemysłowe, czy oświetlenie awaryjne i ewakułacyjne. Naszą domeną jest oświetlenie komercyjne - w stałej sprzedaży znajdziecie u nas lampy przemysłowe LED, lampy uliczne LED, czy panele LED stosowane w oświetleniu biur i sklepów. Dla poszukujących oświetlenia dekoracyjnego i reklamowego  polecamy taśmy LED i moduły LED. Przygotowaliśmy ich bogaty wybór, a także kompletną ofertę akcesoriów takich jak zasilacze LED, złączki do taśm LED, sterowniki i kontrolery LED, przewody montażowe oraz profile aluminiowe. Stale rozszerzamy naszą ofertę, wprowadzając do naszego asortymentu pojawiające się nowinki rynkowe. Na bieżąco aktualizujemy ceny i przyciągamy SUPER PROMOCJAMI. Rabaty dla stałych klientów i ceny hurt przy większych zamówieniach.

 

Oświetlenie LED

Starannie wyselekcjonowana oferta od uznanych producentów (LED line, ART, ECO Energy, Kanlux, Lumines, Samsung..) sprawia, że na każde sprzedane źródło światła LED zapewniamy bardzo długi okres gwarancyjny - od 2-5 lat. Zaufaj specjalistom, którzy posiadają ogromne doświadczenie w sprzedaży żarówek, taśm, świetlówek, halogenów i innych rodzai oświetlenia LED. Jako jedyni posiadamy tak długi staż w branży. 

 

Zapraszamy do sklepu w Łodzi

Zakupione w naszym sklepie żarówki, taśmy, naświetlacze, świetlówki możecie Państwo odebrać w naszym biurze handlowym mieszczącym się w Łodzi na ulicy Strykowskiej 133


Sklep i hurtownia oświetlenia LED 

W sprzedaży żarówki, świetlówki, halogeny, taśmy, lampy, oprawy, lampy przemysłowe w Łodzi.

 

Zapraszamy klientów z okolicznych miast i miejscowości - z Brzezin, Łodzi, Skierniewic, Koluszek, Łowicza, Rawy Mazowieckiej, Zgierza, Pabianic, Strykowa, Głowna

 

Polecane
Nasz blog
Oświetlenie stanowiska pracy – normy i wymagania
28.06.2020 Oświetlenie stanowiska pracy – normy i wymagania

Aby praca wykonywana przez danego pracownika była zarazem bezpieczna i komfortowa dla niego, ważną kwestią jest prawidłowe oświetlenie miejsca jej wykonywania.

Więcej
Lampy do lakierni – oświetlenie lakierni
05.04.2020 Lampy do lakierni – oświetlenie lakierni

Światło mocno może wpływać na percepcję, szczególnie kolorów. Dlatego odpowiedni wybór oświetlenia może być pomocny wszystkim osobom, dla których właściwy odbiór kolorów będzie pomocny w ich pracy.

Więcej
Lampy robocze LED – jakie wybrać?
19.02.2020 Lampy robocze LED – jakie wybrać?

Oświetlenie robocze to pojęcie posiadające bardzo szeroki zakres. Są to lampy umożliwiające wykonywanie określonych zadań w niewystarczających warunkach oświetleniowych.

Więcej
Zobacz wszystko


* Pola wymagane