Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
BLACK FRIDAY
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampa do łazienki

Łazienka jest pomieszczeniem, w którym światło odgrywa niezwykle ważną rolę, a właściwe jej oświetlenie bywa często dużym wyzwaniem dla inwestorów. Łazienki są zazwyczaj niewielkimi pomieszczeniami, bez dostępu światła słonecznego, a ze względu na swój charakter Lampy łazienkowe narażone są na ciężką pracę w warunkach o zwiększonej wilgotności. Lampa do łazienki musi zapewniać dobrą widoczność w trakcie czynności pielęgnacyjnych, odbywających się w łazience, sprawiać, aby wizyty w łazience były przyjemnością, a chwile relaksu podczas np. kąpieli dawały wytchnienie po ciężkim dniu. Jednocześnie wysoki stopień szczelności lampy do łazienki co najmniej IP65 powinien zagwarantować jej trwałe i bezproblemowe użytkowanie w zaparowanej przestrzeni. 

  1. Lampy do łazienki
  2. Oświetlenie łazienkowe
  3. Lampy łazienkowe
  4. Oświetlenie do łazienki
  5. Lampy do łazienki
  6. Żyrandol do łazienki
Produktów w tej kategorii: 74    Wyświetl po:

Lampy do łazienki

Bez względu czy chcemy wyposażyć w oświetlenie remontowaną, nowoczesną łazienkę czy doposażyć już posiadaną mamy możliwość takiego wyboru lamp, aby oświetlenia łazienkowe spełniało pokładane w nim oczekiwania i nadzieję. Rozwój technologii LED ułatwia bardzo to zadanie. Oświetlenie łazienek wykonane w tej technologii to energooszczędne lampy do łazienki o dużej trwałości i możliwości ich wykorzystywania w łazienkach. Obecnie bardzo popularne jest oświetlenie do łazienki w postaci taśmy LED IP65. Taśmy takie zamontowane wykorzystując profil aluminiowy LED, potrafią odmienić łazienkę, nadać jej charakteru i nowoczesnego, prestiżowego wyglądu.

lampy do łazienki

 

Oświetlenie łazienkowe

Jako oświetlenie główne w łazience warto zastosować lampy do łazienki, takie jak np. tuby sufitowe. To atrakcyjne, nieduże oprawy montowane do sufitu. Ich dyskretny wygląd i nowoczesna stylistyka sprawdzą się w każdej nowoczesnej łazience. W łazienkach o stylistyce bardziej klasycznej oraz łazienkach wykańczanych przed laty doskonały okaże się plafon zewnętrzny. Zewnętrzny plafon posiada bowiem zwiększony stopień ochrony przed wilgocią i poradzi sobie w łazience zdecydowanie lepiej od plafonu wewnętrznego, nieprzeznaczonego do łazienek. W sufitach podwieszanych możemy pokusić się o to, by pojawiła się w nich oprawa downlilght LED. To podtynkowa oprawa halogenowa, idealna do wykorzystania właśnie w łazience. Podobnie ze swojego zadania wywiąże się lampa łazienkowa - oprawa halogenowa zewnętrzna o podwyższonym stopniu ochrony.

	Oświetlenie łazienkowe

 

Lampy łazienkowe

Najważniejszym miejscem w każdej łazience, w której odbywają się istotne czynności pielęgnacyjne, jest przestrzeń przed lustrem. Lampa łazienkowa, jaką jest lampa nad lustro, zapewni dobre oświetlenie twarzy, blatu i wszystkich kosmetyków na nim się znajdujących. Odpowiednio dobrana lampa do łazienki o dziennej barwie światła zapewni choćby możliwość wykonania perfekcyjnego makijażu. Właściwe postrzeganie kolorów szminek, pudrów, lakierów do paznokci ułatwi zdecydowanie zadanie każdej pani domu. Mężczyznom także będzie łatwiej się ogolić, gdy kinkiety łazienkowe emitować będą jasne światło i dobrze oświetlać twarz podczas golenia.Lampy łazienkowe

 

 

Oświetlenie do łazienki

Łazienka jest zazwyczaj niewielkim pomieszczeniem. Korzystne jest więc choćby optyczne jej powiększenie. Światło jest takim elementem architektury wnętrza, który może zdecydowanie wpłynąć na postrzeganie wnętrza. Dobre rozplanowanie punktów świetlnych, rodzaju lampy do łazienki i emitowanego przez nie światła będzie nagrodzone wyróżniającą się łazienką z funkcjonalnym oświetleniem, które znacząco ją powiększy. Oświetlenie do łazienki powinno także zagwarantować równomiernie rozpraszające się po całej przestrzeni światło. Niewskazane jest pozostawianie niedoświetlonych miejsc w jakimkolwiek miejscu łazienki.

Oświetlenie do łazienki

 

Lampy do łazienki

Szeroki wybór lamp różnego typu, a także taśm LED o różnych parametrach, dostępny w sklepie smd-led.pl ułatwi znalezienie właściwego rozwiązania w każdym indywidualnym przypadku. Niezależnie czy będziemy chcieli zakupić taśmę LED, plafon, lampę nad lustro czy inny rodzaj lampy do łazienki, mamy możliwość wyboru spośród setek produktów przeznaczonych do użytkowania w łazience. Lampy łazienkowe z naszej oferty to nowoczesne produkty wysokiej jakości, wykonane z dbałością szczegóły. Doskonałe parametry emitowanego światła i wysoka energooszczędność to także niezaprzeczalne atuty lamp LED z naszej oferty.

Lampy do łazienki

 

Żyrandol do łazienki

Łazienki o większej powierzchni oraz pokoje kąpielowe są pomieszczeniami, w których pokusić się można o odrobinę szaleństwa i ekstrawagancji. W dużej łazience ciekawym rozwiązaniem są żyrandole do łazienek. Ciekawy, nowoczesny bądź klasyczny żyrandol do łazienki stworzy niepowtarzalny klimat we wnętrzu, nada łazience charakteru wnętrzu i uczyni ją ciepła i przytulną. Lampa wisząca w łazience będzie oryginalnym akcentem przykuwającym uwagę i pozostawiającym niezapominane wrażenia z wizyty w takiej łazience. Oświetlenie łazienki w postaci żyrandola to interesująca alternatywa dla bardziej tradycyjnych lamp łazienkowych. 

Żyrandol do łazienki* Pola wymagane