INFOLINIA: 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Adapter żarówki - gniazda

"Złodziejka do żarówki", czy innego rodzaju przejściówki do żarówek okazują się bardzo przydatne na budowie, czy w domowych instalacjach. Nawet podłączając lampki choinkowe w czasie świąt, takiego rodzaju produkty mogą okazać się niezbędne. W naszej ofercie znajdą Państwo przeróżne akcesoria, które mogą się przydać w bardzo wielu sytuacjach. Czasami użycie odpowiedniego rozgałęźnika może okazać się niezbędne, jeśli nie chcemy przerabiać całej instalacji oświetleniowej.
  1. Przejściówki do żarówek
  2. Przejściówka żarówki gniazdo E27
  3. Adapter żarówki
  4. Redukcja gwintu żarówki
Producent:
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 19]   Wyświetl po:

Przejściówki do żarówek

Z dużym staraniem przykładamy się, aby oferta naszego sklepu była kompleksowa i spełniała wszelkie Państwa potrzeby związane z oświetleniem. W tej kategorii znajdziemy zróżnicowane akcesoria o różnych parametrach, które bardzo często znajdują swoje zastosowanie w każdym domu, mieszkaniu czy firmie. Rozgałęźnik E27, adapter żarówka gniazdko, czy przejściówki do żarówek to produkty będące częścią naszej oferty i zostały wykonane z wysokiej jakości, trwałego tworzywa i metalu. Taka konstrukcja zapewnia naszym klientom spokój w wymianie części swojej instalacji. Ponadto dodatkowe akcesoria dają nam więcej możliwości odnośnie zainstalowanego źródła światła. Przejściówki do żarówek pozwolą nam na jeszcze szerszy wybór mocy, barwy światła, czy jego wielkości.
 

Przejściówka żarówki gniazdko E27

W związku ze zbliżającymi się świętami, czy innymi pracami na podwórku możemy mieć problem z podłączeniem naszego urządzenia elektrycznego do prądu. Wtedy najlepszym rozwiązaniem okazuje się gniazdko zrobione z oprawki żarówki. Tego typu przejściówka z gwintu żarówki na gniazdko (gniazdko wkręcane do żarówki) to bardzo pożądany produkt we współczesnym rynku, ze względu na uniwersalność działania, oraz coraz częstsze zapotrzebowanie naszych klientów.
 
Nie możemy zapomnieć także o podłączeniu halogenów sufitowych do prądu. Wymieniając tradycyjne halogeny na żarówki LED GU10, czy MR16 musimy liczyć się także z zakupem odpowiednich gniazd. Tego typu oprawki GU10 oraz MR16 znajdą Państwo w naszym sklepie, a decydując się na zestaw żarówki z oprawką, otrzymają je nasi klienci w gratisie. Podobna sytuacja może zdarzyć się w przypadku wymiany świetlówek na te wykonane w technologii LED. Stare, zużyte gniazdo warto wtedy wymienić na nowe.
 

Adapter żarówki

Przejściówki do żarówek (adaptery) pozwolą nam w szybki sposób na zmianę gniazda w lampie na inne, bez potrzeby jej wymiany. Oczywiście nie musimy zmieniać gwintu na gwint, ale także znacznie poszeżyć jego możliwości. Rozgałęźnik wkręcany do oprawki żarówki pomoże nam zwiększyć ilość źródeł światła w danej lampie, bez potrzeby bezpośredniej ingerencji w jej budowę. Ponadto jest to również rozwiązanie, które pozwoli nam zamontować dwie żarówki z małym gwintem, do lampy wyposażonej w jedno gniazdo E27. Wiele dodatkowych akcesoriów pozwoli nam w prosty sposób dopasować moc świetlną naszej lampy, do naszych indywidualnych preferencji.
 

Redukcja gwintu żarówki

Bardzo często lampy uliczne, które spotykamy posiadają gwint E40 natomiast te bardziej domowe, wyposażone są w oprawy na duży gwint. Ceny źarówek typowo ulicznych są dosyć wysokie, dlatego craz częściej klienci w lampach ulicznych decydują się na adapter żarówki E27. Oznacza to, że zamiast klasycznej żarówki ulicznej, używają najmocniejszych żarówek z dużym gwintem. Dziś żarówki LED E27 mają moc nawet ponad 3000 lumenów, dzięki czemu mogą zastąpić tradycyjne źródła światła o mocy aż 300W. Ponadto ten model żarówki może być tańszy o nawet parokrotnie, dzięki czemu zaoszczędzimy nie tylko na zużyciu energii, ale także na samym źródle światła. Coraz częściej spotkamy się również z odmienną sytuacją, kiedy żarówka LED E27 okazuje się zbyt słaba do naszych zastosowań. Wtedy najprostszym rozwiązaniem jest przejściówka na gwint E40, która pozwoli nam na zwiększenie mocy naszej żarówki nawet 3-krotnie.
 
Idąc za potrzebami naszych klientów, przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę produktów, w bardzo atrakcyjnych cenach. W naszym sklepie internetowym znajdują się:
  • Gniazda i oprawy do żarówek LED
  • Adaptery żarówek
  • Przejściówki do żarówek
  • Przedłużki do żarówek
  • Rozgałęźniki


* Pola wymagane