INFOLINIA: 42 617 28 39

Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Aktualności

Żarówka Led E27 5W Flame z efektem ognia

13.08.2018

Super nowość na rynku oświetlenia Led żarówka z efektem ognia Flame. Dekoracyjna Lampa LED E27 z efektem ognia to nowość w ofercie naszego sklepu i nowośc na rynku oświetlenia Led. Jest to elegancka lampa z żywym i ocieplającym przestrzeń efektem płomienia. Żarówka Led Flame została wyposażona w nowoczesne diody LED mogacych świecic w różnych trybach.

 

Żarówka LED E27 Flame emituje białe bardzo ciepłe światło 1300K o kącie świecenia na poziomie 300st. Pobór mocy żarówki to 5W. Generuje ona niewielki strumień świetlny 75 lumenów ale jak informuje producent jej główna funkcją nie jest oświetlenie ale efekt dekoracyjny. 

Żarówka Led E27 Flame, żarówka led płomień, żarówka led ogień z efektem ognia

Tryby świecenia żarówki Led Ogień

 Żarówka pracować może w 3 różnych trybach więc sami dopasowujemy sobie taki który odpowiada naszym oczekiwaniom. I tak do dyspozycji mamy:

Tryb pracy stały w którym świeci ona ciągle i emituje stale ciepłe światło, 

 Żarówka z oggniem Led flame

Tryb powoli zmieniającego się światła rozjasniającegoi zaciemniającego

Żarówka płomień flkame Led 

i tryb najbardziej przypominający palący sie płomień-efekt migotania płomienia świecy. 

Zmiana trybu pracy żarówki odbywa się poprzez szybkie włączenie i wyłączenie żarówki. Co ciekawe przy zmianie położenia żarówki zmienia się również kierunek świecenia. Tak więc kiedy skierujemy żarówkę gwintem do dołu, diody świeca przy gwincie natomiast wkęcająć żarówkę gwintem do góry diody palą się na jej szczycie.

 

 Żarówka imitująca ogień flame Led

Dane techniczne żarówki Led E27 Płomień

 

Żarówka Led Płomień przystosowana jest do napięcia 230V i stosować możemy ją zarówno w domu jak i na zewnątrz ale w przypadku posadania hermetycznych opraw zewnętrznych. Ten innowacyjny produkt świetnie sprawdzi się przede wszystkim we wszelkiego rodzaju typach lamp ogrodowych, nada im zupełnie nowy charakter i spowoduje ocieplenie klimatu wokół naszego domu. 

 

Wskaźnik oddawania barw plasuje sie na poziomi ponad 80 RA a współczynnik mocy lampy ponad 0,40 cos phi. Lampa nie jest przystosowana do stowowania ze ściemniaczem. 

 

Według producenta trwałosc źródła światła w naszej żarówce to ok 30 000 godzin przy maksymalnej liczbie cykli włącz/wyłaćz ok 20 000. 

 

Wstecz


* Pola wymagane