INFOLINIA: 42 617 28 39

Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Aktualności

Philips Lightning pojawia się w ofercie.

14.08.2018

Miło nam poinformować, że do bogatej oferty jaką proponuje nasz sklep, dołączyły właśnie produkty oświetleniowe firmy Philips. Mamy nadzieję, że wysoka jakość oferowana przez ww. firmę będzie kolejnym atutem, przemawiającym za dokonaniem zakupu właśnie u Nas. 

Philips Lighti9ng

Firma Philips od lat znana jest z produktów wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Philips Lighting – dział zajmujący się typowo produktami oświetleniowymi również opiera się o tą fundamentalną zasadę. Kupując produkty tej marki otrzymują Państwo pewność, że żarówki, czy też świetlówki mają nieprzewymiarowane dane i wykonane są w oparciu o wysokie standardy produkcyjne. Jakość i dogodna cena – to właśnie Philips Lighting.

Żarówki LED Philips

Wraz z marką Philips wprowadzamy do oferty wszelkie podległe jej podmioty, w tym znaną wielu markę PILA – polskiego producenta oświetlenia, znanego głównie z tradycyjnych świetlówek gazowych. Wraz z ewolucją technologiczną, również fabryka w Pile zaczyna stawiać na rozwiązania w technologii LED. Mamy nadzieje, że nasz sklep będzie jednym z wielu miejsc, które pozwoli na dalszych rozwój rodzimej fabryki w tym kierunku.

Żarówka LED PILA 

Zapraszamy wszystkich do rozejrzenia się po naszym sklepie i zapoznania się z ofertą oferowaną przez Philips Lighting. Mamy nadzieje, że spełni ona Państwa oczekiwania i pozwoli wybrać idealne oświetlenie dla siebie.

Wstecz


* Pola wymagane