Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Akumulator AGM 6V

Rosnąca popularność różnego rodzaju urządzeń elektrycznych, w tym także urządzeń mobilnych pociąga za sobą konieczność wykorzystywania odpowiednich źródeł zasilania do nich. Począwszy od najmniejszych urządzeń, mogą to być baterie lub małe akumulatorki, skończywszy na największych urządzeniach, są to duże zestawy akumulatorów. Pośrednie urządzenia mogą być wyposażone w pakiety akumulatorów dedykowane do konkretnego urządzenia lub pojedyncze akumulatory zasilające. Najpopularniejsze są oczywiście urządzenia funkcjonujące pod napięciem 12V. Do nich oczywiście potrzebujemy akumulatora 12V. Różnego rodzaju zabawki, urządzenia medyczne, systemy zasilania awaryjnego mogą jednak działać zasilane napięciem 6V. Wtedy niezbędny będzie akumulator 6V.

Pojemność:
Żywotność (lata):
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 8    Wyświetl po:

Akumulator AGM 6V

Gdy potrzebny nam jest akumulator 6V, stajemy przed pytaniem, jaki akumulator wybrać? Bardzo korzystne okazuje się wykorzystanie akumulatora wykonanego w technologii AGM (VRLA). Akumulatory AGM to akumulatory, w których elektrolit uwięziony jest między matami szklanymi z płytami ołowianymi. Bez względu czy poszukiwany przez nas, jest akumulator 12V AGM czy akumulator AGM 6V, jest to bardzo dobry wybór do wielu, różnego rodzaju zastosowań. Akumulatory AGM mają bowiem szereg niezaprzeczalnych zalet. Akumulatory AGM są niewrażliwe na wstrząsy, niską temperaturę, uszkodzenia mechaniczne. Mogą one pracować w różnych pozycjach. Akumulatory AGM to akumulatory całkowicie bezobsługowe. Nie wymagają uzupełniania elektrolitu ani żadnej innej regularnej konserwacji. Akumulatory 6V AGM wykorzystywane są w systemach zasilania awaryjnego, systemach automatyki, do zasilania kas fiskalnych, zabawek, silników i wielu innych.

Akumulator 6V do samochodu dla dzieci

Obecnie rynek zabawek dla dzieci obfituje w wiele różnego rodzaju pojazdów elektrycznych. Samochody, quady i wiele innych zabawek dla dzieci posiada silniki elektryczne zasilane napięciem 6V. Niezbędne więc są do nich akumulatory 6V. Akumulator 6V do samochodu dla dzieci powinien być hermetyczny i bezobsługowy. Dzięki temu nie będą wydobywać się z niego żadne opary gazów podczas pracy. Akumulator nie może powodować również żadnych wycieków w razie przewrócenia się pojazdu. Wykorzystując akumulator AGM, 6V mamy pewność, że będzie on całkowicie bezpieczny dla dziecka. Akumulatory AGM 6V do zabawek zapewniają również krótki czas ładowania, co jest dużą zaletą przy używaniu zabawki. Kolejną ważną kwestią jest niski poziom samorozładowania. Dzięki temu zabawka pozostawiona niedziałającą przez okres od jesieni do wiosny będzie nadal gotowa do pracy, gdy nadejdą ciepłe dni i będziemy chcieli przekazać samochodzik dziecku do zabawy. Odpada nam ryzyko konieczności wymiany akumulatora na początku każdego sezonu.

Akumulator do skutera 6V

Do zasilania każdego pojazdu jezdnego niezbędny jest akumulatora. Akumulator jest niezbędny także do zasilania skuterów. Do skuterów montowane często są akumulatory 6-voltowe. Podobnie jak w przypadku zabawek dla dzieci korzystne okazują się akumulatory 6V AGM. Pełna bezobsługowość, niski poziom samorozładowania czy szczelność są zaletami nie do przecenienia w trakcie eksploatacji. Różne parametry dostępnych akumulatorów sprawiają, że w każdym indywidualnym przypadku możemy dobrać akumulator 6V odpowiedni dla naszego modelu skutera.

6V akumulator - który wybrać?

Wybór odpowiedniego akumulatora 6V zależy do wielu czynników. Wiedząc, do czego będzie on wykorzystywany, skorzystajmy z pomocy specjalistów przy jego doborze. Zachęcamy do zadawania pytań wykwalifikowanej ekipie sklepu smd-led.pl. Chętnie odpowie ona na każde pytanie zadane drogą mailową lub telefoniczną. Zadowolenie z zakupu przez Państwa jakiegokolwiek produktu z oferty naszego sklepu jest bowiem dla nas priorytetem. W skomplikowanych przypadkach możemy skorzystać z pomocy producentów akumulatorów, których jesteśmy dystrybutorami. Przy wyborze akumulatora radzimy nie opierać się wyłącznie na jego cenie. Sprawiający wrażenie dobrej okazji zakup taniego akumulatora może bowiem okazać się drogim w perspektywie dłuższego jego używania. Tani akumulator 6V pochodzący z niewiadomego źródła może charakteryzować się parametrami rzeczywistymi, niezgodnymi z deklarowanymi. Obsługa posprzedażowa może pozostawiać wiele do życzenia, A obsługa gwarancyjna często może być fikcyjna. Korzystajmy więc z oferty sprzedawców z ugruntowaną na rynku pozycją i produktów pochodzących od renomowanych producentów.

Jak ładować akumulator AGM?
22.03.2021 Jak ładować akumulator AGM?

Jak naładować akumulatora AGM i jak o niego dbać, aby służył jak najdłużej. Akumulator AGM to akumulator bezobsługowy, ale właściwe jego ładowanie wpłynie na jego żywotność. Krótki poradnik dotyczący obsługi akumulatorów AGM.

Więcej
Jak podłączyć dwa akumulatory 12V?
22.03.2021 Jak podłączyć dwa akumulatory 12V?

W jaki sposób podłączyć dwa akumulatory AGM. Sposoby łączenia akumulatorów, tak aby zwiększyć pojemność zestawu lub napięcie. Wskazówki i porady dotyczące prawidłowego podłączenia akumulatorów. Poradnik z cennymi wskazówkami i radami czego unikać.

Więcej
Jaki akumulator wybrać- AGM czy żelowy?
12.03.2021 Jaki akumulator wybrać- AGM czy żelowy?

Poradnik dotyczący wyboru akumulatora do zasilania awaryjnego, systemów podtrzymania ogrzewania, do domu i do przemysłu. Dzięki niemu wybór akumulatora będzie łatwiejszy.

Więcej


* Pola wymagane