INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Żarówki LED AR111/ES111

Żarówki LED AR111 jako zamiennik tradycyjnych halospotów

 

Żarówki LED typu AR111 w ofercie naszego sklepu internetowego z powadzeniem zastąpią powszechnie używane w oświetleniu sufitowym lampy halogenowe tzw. halospoty. Żarówki LED ES111 to energooszczędny produkt, który zapewni nam oszczędność energii sięgającą nawet 90%. Sprzedawane przez nas specjalistyczne żarówki LED typu ES111 został y wykonane z wysokiej jakości materiałów. Poniżej kilka zalet mechanicznych naszych lamp:

  • Obudowa - aluminium/ceramika - znakomicie odprowadza ciepło i zdecydowanie wydłuża żywotność diod LED.
  • Diody LED - SMD/COB - diody najnowszej generacji, które zapewniają wysokiej jakości światło i spokój w oświetleniu na lata.

 

Żarówki LED ES111 - dwa typu trzonków

 

Żarówki LED AR111 dostępne są z dwoma rodzajami trzonków:

  • Żarówki LED AR111 z gwintem GU10 - zasilane napięciem 230V.
  • Żarówki LED AR111 z trzonkiem G53 - zasilane napięciem 12V
 

Idealne źródło światła do komercyjnego oświetlenia - halospoty LED

 

Wszystkie parametry żarówek LED AR111/ES111 sprawiają, że jest to idealny produkt do oświetlenia komercyjnego, czyli tam, gdzie ważne jest zachowanie bardzo dobrych parametrów świetlnych i wysokiej jakości emitowanego światła. Lampy LED AR111 to najlepsze oświetlenie sklepów, stacji benzynowych, biur, muzeów czy teatrów.

 

Kupując żarówkę AR111 zasilaną napięciem 12V lub 230V należy zwrócić uwagę na jej kąt świecenia. Żarówki LED halospoty o wąskim kącie światła świetnie sprawdzą się do punktowego oświetlenia, natomiast te o szerokim doskonale oświetlą całe pomieszczenie.

[Produktów w tej kategorii: 15]   Wyświetl po:* Pola wymagane