Spis treści

Warsaw Home 2019 – największe targi wnętrzarskie

Warsaw Home Expo co roku odwiedzają wystawcy z całego świata, a zaobserwować tam możemy nie tylko meble, ale także dodatki i elementy wykończenia wnętrza. W tym roku było podobnie, gdzie Targi Warsaw Home 2019 prócz nas samych odwiedziło ponad 60 tysięcy gości. W tym roku byliśmy świadkami już 4 edycji tego wydarzenia, które odbyło się w dniach 3-6 października i były to jednocześnie jedne z największych targów w Europie Środkowo-Wschodniej.

Warsaw Home 2019

Warsaw Home Expo

Targi Warsaw Home to biznesowy projekt, gdzie królują elementy wyposażenia wnętrz. Co roku wydarzenie przyciąga dziesiątki tysięcy gości oczekujących dobrego designu, a także kilkaset wystawców. Na 120 000 m2 tworzy się wyjątkowa przestrzeń biznesowa łącząca projektantów, producentów, architektów oraz dystrybutorów różnych marek. Na Warsaw Home uczestnicy prezentują swoje wyjątkowe produkty, ale także nawiązują liczne kontakty handlowe i dzielą się przemyśleniami z branży.

Warsaw Home Expo

Targi Warsaw Home – strefy

Warsaw Home Design to ogromne targi, gdzie wystawcy i goście znajdują się aż na 120 000 m2. W celu jak optymalnego zagospodarowania przestrzeni wydarzenie możemy podzielić na aż pięć stref.

  • Selected Design

Jest to typowo meblarska strefa, gdzie dziesiątki wystawców mogą zaprezentować swoje produkty z segmentu Premium. Są to artykuły nawiązujące do najnowszych trendów i prezentują świeży design i nowe podejście do wielu znanych już rozwiązań. Nie brakuje tam również klasyki, gdzie możemy dostrzec unikatowe artykuły nadal cieszące się liczną grupą fanów. W strefie Selected Design możemy znaleźć meble z segmentu Premium do naszego domu i biura. Znajdziemy tam zarówno meble biurowe, budki akustyczne, sofy, krzesła, czy stoły. Jest to również strefa najbliższa naszej branży, ponieważ spotkamy tam również artykuły oświetleniowe.

  • Selected Furniture

Wnętrze naszego domu i biura musi być również funkcjonalne. W strefie Selected Furniture znajdziemy artykuły łączące w sobie nie tylko elegancki wygląd, ale także funkcjonalność. Możemy spotkać tam meble, które doskonale sprawdzą się zarówno w naszym domu, jak i biurze. W tej strefie zobaczymy stoły, sofy, łóżka, materace, meble biurowe, fotele, szafy, jak i komody. Wszystko to łączy się z elegancją artykułów domowych i funkcjonalnością biurowych.

  • Deco

W każdym rodzaju domu spotkamy elementy dekoracyjne, które mogą odmienić całe nasze wnętrze. Może być to nie tylko wyjątkowa żarówka dekoracyjna, dodatkowa poduszka na kanapie, czy zwykła zmiana obicia fotelu. W strefie Deco spotkamy artykuły, jak i akcesoria, które będą nie tylko praktyczne, ale również inteligente. Będzie to połączenie niezwykłej dekoracji, ale również funkcjonalności. W tej strefie spotkamy więc oświetlenie, inteligentne systemy sterowania, tkaniny, tekstylia i dywany, dekoracje okien, świece, zapachy, jak i dekoracje ścienne, czy różne inne dodatki do naszych wnętrz.

  • Kitchen & Dining

Kuchnia to miejsce, które w każdym domu pełni niezwykle ważną funkcję. To właśnie tam spędzamy znaczną część naszego domu, więc ważna jest nie tylko jej funkcjonalność, ale również wygląd. Strefa Kitchen & Dining to miejsce, gdzie spotkamy wiele artykułów, bardzo praktycznych, a zarazem znacznie ułatwiających nasze codzienne życie. W tym roku osobiście mogliśmy przetestować wiele innowacyjnych systemów, akcesoriów, a także nowinki technologiczne z serii AGD. Spotkaliśmy tam również Mateusza Gesslera, który poczęstował nas przepysznym Risotto.

Warsaw Home Gessler

  • Interior Finish

Jest to strefa, gdzie spotkamy wszystkie niezwykle ważne, a wręcz niezbędne artykuły do wykończenia wnętrz. Wystawiane produkty w tej strefie to między innymi: ściany, okna, drzwi, podłogi, schody, kominki, jak i różne elementy wyposażenia i instalacji. Interior Finish jest to jedna z najszybciej rozwijających się stref, gdzie coraz więcej inwestorów, deweloperów, firm budowlanych, czy architektów nawiązuje nowe kontakty, ale także czerpie świeże inspiracje.

Targi Warsaw Home

Sprawdź nasze efektowne propozycje do oświetlenia wnętrz

Warsaw Home 2020

Już za rok targi Warsaw Home będą obchodzić swoją już piątą rocznicę. Jeszcze dokładny ich termin nie został podany, ale już możemy Państwa poinformować, że będziemy jednymi z wystawców. W tym roku jeszcze jako goście nawiązaliśmy wiele kontaktów handlowych, jak i dowiedzieliśmy się nowych rzeczy na temat nowości technologicznych. Co to oznacza dla naszych klientów? W najbliższym czasie oferta naszego sklepu zostanie kolejny raz zaktualizowana o różne nowinki technologiczne, które zaimponowały nam swoją funkcjonalnością, a niedługą pokażemy je wszystkim naszym klientom.

Warsaw Home Targi Wnętrza

Artykuł napisany przez Marcin Pietrasik, 10 października 2019