Spis treści

Żarówka imitująca ogień – co to jest?

 

Dziś prezentujemy państwu aktualności z rynku oświetlenia Led-żarówka z efektem płomienia Flame. Żarówka imitująca ogień – co to jest? Jest to rewelacyjna, nowatorska lampka LED z tradycyjnym gwintem E27 z efektem ognia to innowacyjny produkt. Trwałość żarówki według producentów to ok. 30 000 godzin. Żarówka Flame to produkt, który niedawno pojawił się w ofertach producentów oświetlenia w technologii Led. Jest to interesująca żarówka z barwnym i ocieplającym przestrzeń efektem płomienia. Konstrukcja żarówki LED pozwala i wbudowane w nią diody pozwalają jej świecić w 3 różnych trybach pracy.

Żarówka imitująca ogień - co to jest?

Szukasz odpowiednich żarówek LED

Zapraszamy do najczęściej odwiedzanej kategorii u nas w sklepie przez klientów:

Zobacz więcej z kategorii

Żarówki LEDZobacz produkty

Żarówka ogień – czym jest żarówka Flame

Żarówka ogień – czym jest żarówka Flame? Jest to nowoczesna żarówka imitująca płomień. Wytwarza białe bardzo ciepłe światło barwa przypominające pomarańczowo żółty naturalny płomień 1300K o kącie świecenia na poziomie 300st. Żarówka nie pobiera zbyt wiele prądu, bo tylko 5W więc z czystym sumieniem może zaopatrzyć się w kilka takich i zainstalować je w swoich np. lampach ogrodowych czy kinkietach zewnętrznych. Generuje ona niewielki strumień świetlny, 75 lumenów jej funkcją nie jest jednak mocne oświetlanie, ale jest to typowa żarówka dekoracyjna, która stworzy nam przytulny nastrój. Żarówka LED imitująca płomień to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie niepowtarzalną atmosferę i prawdziwy, klimatyczny nastrój.

Żarówka ogień - czym jest żarówka Flame

Żarówka ogień – czym jest żarówka Flame

Barwa światła żarówki pozwala na doskonałe dekoracyjne oświetlenie pomieszczeń, nadając im naprawdę nietuzinkowy nastrój. Poza bezsprzecznymi zaletami estetycznymi jakimi możesz cieszyć się dzięki tej żarówce, masz również pewność, że ten „żywy płomień” będzie służył Ci przez długi czas, dzięki swojej długiej żywotności.

Zapraszamy na inne blogi o tematyce żarówek

Żarówka LED Flame – tryb pracy

Żarówka LED Flame – tryb pracy tej żarówki wygląda następująco: pracuje ona w 3 różnych trybach do wyboru, więc sami dopasowujemy sobie taki, który najbardziej nam się podoba Flame świeci w trybie stałym, powoli zmieniającym się i migoczącym. Tryb pracy stały, czyli taki w którym świeci ona ciągle i emituje niezmienne światło. Tryb powoli zmieniającego się światła to tryb rozjaśniającego i zaciemniającego się światła lekko zmienia się tez temperatura barwowa.

Żarówka LED Flame - tryb pracy

Żarówka LED Flame – Żarówka imitująca ogień

Tryb migotania najbardziej przypominający palący się płomień świecy płynnie zmieniające się punkty świetlne w różnych temperaturach barwowych. Zmiana trybów odbywa się poprzez szybkie włączenie i wyłączenie żarówki. Żarówka posiada również funkcję zmiany kierunku świecenia czyli w zależności od tego gdzie znajduje się gwint żarówki świeci ona albo od góry albo od dołu.

Żarówka LED Flame - tryb pracy

Żarówka LED Flame – tryb pracy

Żarówka LED jak żywy ogień – specyfikacja techniczna

Żarówka Led jak żywy ogień – specyfikacja techniczna, jak to wygląda? Żaróka Flame pracuje pod napięciem 230V i stosować możemy ją zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Wskaźnik oddawania barw plasuje się na poziomie ponad 80 RA a współczynnik mocy lampy ponad 0,40 cos phi. Lampa nie jest przystosowana do stosowania ze ściemniaczem. Stosowanie żarówki na zewnątrz może odbywać się jedynie w przypadku posiadania hermetycznych opraw zewnętrznych lub tam, gdzie są one zabezpieczone przed deszczem, gdyż sama żarówka nie jest wodoodporna.

Żarówka LED jak żywy ogień - specyfikacja techniczna

Żarówka LED jak żywy ogień – specyfikacja techniczna

Według producenta Trwałość źródła światła w naszej żarówce to ok. 30 000 godzin przy maksymalnej liczbie cykli włącz/wyłącz ok. 20 000. Jeśli szukasz nowych i ciekawych rozwiązań i chcesz nadać swojemu ogrodowi interesujący klimat, koniecznie musisz się w nią zaopatrzyć.

Żarówka imitująca ogień - co to jest?

Artykuł napisany przez Edyta Kawnik, 29 sierpnia 2022