INFOLINIA: 42 617 28 39

Oświetlenie samochodowe

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Fundamenty

Fundament ogrodowy, czyli uniwersalne podłoże pod lampę ogrodową

 

Fundamenty ogrodowe to podłoża pod lampy ogrodowe, które służą do ich stabilnego i trwałego montażu. Każdy fundament do lampy ogrodowej posiada wywiercony otwór, który pozwala na szybkie i sprawne podłączenie lampy do prądu. W naszej ofercie znajdują się trzy typy fundamentów. Koszt wysyłki fundamentów z powodu ich wagi i gabarytu jest zawsze ustalany indywidualnie.

 

Mały fundament pod lampy ogrodowe

 

Jest to najmniejsze dostępne podłoże pod lampy ogrodowe w naszej ofercie. Jest to produkt o wadze 15kg i wysokości 19cm. Mały fundament pod lampy ogrodowe doskonale sprawdzi się do montażu dowolnej lampy o maksymalnej średnicy 17cm.

 

Duży fundament pod lampy ogrodowe

 

Jest to optymalne podłoże, pozwalające na prosty i szybki montaż lampy ogrodowe. Fundament ogrodowy waży 30kg, a jego wysokość to 30cm. Doskonale sprawdzi się do montażu wszystkich lamp ogrodowych, których średnica nie przekracza 26cm.

 

Maxi - największy fundament ogrodowy

 

Fundament ogrodowy Maxi to największy z fundamentów dostępnych w naszej ofercie. Jego waga to 60kg natomiast wysokość aż 60cm. Podobnie jak inne fundamenty posiada wewnętrzny, wywiercony otwór pozwalający na przeciągnięcie przewodu do lampy. Zamontujemy na nim dowolne lampy ogrodowe o średnicy w zakresie 16-28cm

[Produktów w tej kategorii: 3]   Wyświetl po:* Pola wymagane