INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Żarówki LED G4

Żarówki LED G4 żarówki meblowe

 

Żarówki LED z trzonkiem G4 to alternatywa na energochłonnego i często przegrzewającego się oświetlenia halogenowego. Zasilane bezpiecznym napięciem, żarówki G4 12V idealnie nadają się do opraw meblowych, kuchennych nowoczesnych żyrandoli, czy do opraw sufitowych w pokojach, czy łazienkach. Nasz bogaty asortyment sprawi, że z łatwością dopasują Państwo odpowiednią moc świetlną, oczekiwaną barwę świtała czy wymagany kąt świecenia. Dzięki wygodnej porównywarce z łatwością zestawią Państwo parametry wybranych żarówek, a w propozycjach na dole znajdą produkty, które najczęściej łączą się w zamówieniach z żarówkami z trzonkiem G4. Żarówka LED G4 12V to idealne rozwiązanie jako meblowe źródło światła."

 

Typy żarówek meblowych z gwintem G4

Na Polskim rynku wyróżniamy kilka rodzai, a raczej kształtów żarówek z gwintem G4. W zależności od kształtu żarówki możemy poukładać według odpowiedniego schematu.

  • Żarówki o kształcie walca z gwintem G4 to żarówki dedykowane przeważnie do sufitów podwieszanych i różnego rodzaju żyrandoli, czy lamp wiszących.
  • Żarówki o kształcie talerzyka to typowa żarówka meblowa charakteryzuje się spłaszczonym kształtem przypominającym mały talerzyk. Żarówka ta jest żarówką świecącą jednokierunkowo, dzięki czemu cała moc żarówki przekazywana jest w jednym kierunku.

Żarówki te w zależności od typu mogą być zasilane napięciem stałym lub zmiennym (DC, AC), Oczywiście trzeba zobaczyć jaki, jaki rodzaj m powinniśmy wybrać do naszego domu w zależności od typu zasilacza.


Żarówka meblowa G4 a zasilacz ?

Najczęstsze pytanie, to czy aby żarówka Led G4 będzie pasowała do mojego zasilacz ? Żarówki te najbardziej lubią zasilacze które mają tzw. mostek graetza czyli tzw układ prostujący napięcie. Jezeli nie jestez pewien, czy aby twój tak owy posiada śmiało zapytaj naaszego sprzedawcę napewno Ci doradzi. 

[Produktów w tej kategorii: 21]   Wyświetl po:* Pola wymagane
Facebook Smd-Led
Google+ Smd-Led