Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Girlanda ogrodowa

Girlanda z żarówek to doskonałe rozwiązanie nie tylko na balkon, ale także do naszego ogrodu. Girlanda ogrodowa wyposażona w żarówki LED jest w stanie niedużym kosztem stworzyć wyjątkowy efekt dekoracyjny. Będzie ona nie tylko niezbyt droga w zakupie, ale także koszty jej eksploatacji ze względu na technologię LED będą niezwykle niskie. Lampki ogrodowe i girlanda to znakomite połączenie, które może zdecydowanie odświeżyć wygląd naszego ogrodu, ale także nadać mu wyjątkowego uroku.

  1. Girlanda z żarówek
  2. Girlanda świetlna ogrodowa
  3. Girlanda ogrodowa LED
  4. Girlandy solarne
Trzonek:
Długość przewodu:
Producent:
Klasa energetyczna:
Źródło światła:
Barwa światła:
Gwarancja:
Klasa szczelności:
Źródło światła w komplecie:
Kolor:
Certyfikaty:
Temperatura barwowa:
od: do k
Wydajność:
od: do lm/W
Długość:
od: do mm
Szerokość:
od: do mm
Kąt świecenia:
od: do °
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Wysokość:
od: do mm
Strumień świetlny:
od: do lm
Waga:
od: do kg
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 46    Wyświetl po:

Girlanda z żarówek

Girlanda świetlna ogrodowa była bardzo popularna jeszcze przed rozpowszechnieniem się technologii LED. Wtedy girlandy ogrodowe wyposażone jeszcze w tradycyjne żarówki wolframowe zużywały jednak niezwykle dużo energii, przez co były bardzo niechętnie wykorzystywane do oświetlenia dekoracyjnego. Swoją ogromną popularność zyskały dopiero, wtedy kiedy rozpowszechniono w naszym kraju żarówki LED. Taka girlanda ogrodowa LED nie tylko zachowała swoje wizualne walory, ale także zaczęła pobierać znacznie mniej energii, co przełożyło się na rozpowszechnienie tego modelu światła dekoracyjnego. Obecnie girlandy żarówkowe możemy spotkać nie tylko w okresach świątecznych, ale przez cały rok na naszych balkonach, czy w ogrodach.

 

Girlanda świetlna ogrodowa

Girlanda ogrodowa dostępna w ofercie naszego sklepu internetowego została wykonana z wysokiej jakości komponentów, dlatego jest trwałym i niezawodnym rozwiązaniem. Najpopularniejsze girlandy świetlne w naszej ofercie to takie przystosowane do źródeł światła z trzonkiem E27. Dzięki ogromnej popularności żarówek LED E27 będziemy mogli wybrać je zarówno w barwie białej (ciepłej, zimnej lub neutralnej), jak i w wersji RGB (w której dowolnej chwili będziemy mogli zmienić kolor świecenia). Najpopularniejsze jednak cały czas są żarówki do girland o mocy 0,5W. Przy tak niskim poborze prądu, nasze małe żarówki w zależności od wybranego modelu mogą świecić na biało, żółto, niebiesko, zielono, czy czerwono.

 

Girlanda ogrodowa LED

Ze względu na wykorzystanie energooszczędnych źródeł światła LED, obecnie girlandy ogrodowe dostępne są zarówno w wersji solarnej, jak i zasilanej bateryjnie. Taka opcja pozwala nam cieszyć się oświetleniem, bez potrzeby wyprowadzania zbędnych tym razem przewodów zasilających. Girlanda ogrodowa LED występuje również w różnych długościach, które dobierzemy w zależności od naszego pomysłu i aranżacji. Girlandy ogrodowe mamy w stałej sprzedaży i dostępne są w długości 5, 10, 30, a nawet 50 metrów.

 

Girlandy solarne

Girlanda ogrodowa solarna to bardzo ciekawe rozwiązanie, które zapewni nam dekoracyjne oświetlenie bez potrzeby wymiany baterii, czy stałego podłączenia do prądu. Girlanda ogrodowa LED z panelem solarnym będzie automatycznie ładować swoje akumulatorki w dzień, a w nocy wykorzystywać tę energię do dodatkowego oświetlenia. Taka girlanda świetlna ogrodowa powinna zostać zamontowana w miejscu, do którego swobodnie docierają promienie słoneczne. Będzie miało to ogromne znaczenie na jej późniejszy czas pracy, a także samą moc świetlną.* Pola wymagane