INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Gniazdka

Gniazda jako główna część instalacji elektrycznej w każdym domu

 

W sklepie internetowym SMD-LED.pl spotkają Państwo szeroką gamę gniazdek elektrycznych, wykonanych w prostym, ale i eleganckim stylu. Cały osprzęt możemy spotkać zarówno w wersji natynkowej, podtynkowej, z podświetleniem lub w wielu różnych innych konfiguracjach. Wszystkie gniazda elektryczne możemy łączyć ze sobą za pomocą dedykowanych ramek i tworzyć stylowe gniazdka, które obsłużą nam więcej niż jedno źródło światła.

 

Francuskie i niemieckie typy gniazdek elektrycznych

 

W naszej ofercie znajdą Państwo również różne typy gniazdek elektrycznych. Charakteryzują się one różną konstrukcją, dlatego nie każda wtyczka będzie pasować do każdego z nich. Wszystkie nasze gniazdka elektryczne przystosowane są do prądu o maksymalnym napięciu 250V i natężeniu 16A

 

Gniazdko elektryczne typu E - francuskie

 

Tradycyjny typ gniazda, które jest jednym z najpopularniejszych stosowanych w Polsce. Posiada dwa otwory na przewód fazowy i neutralny oraz bolec umieszczony między nimi, który służy jako uziemienie.

Rodzaje gniazdek typu francuskiego

  • Gniazdko pojedyńcze 2P+Z
  • Gniazdko pojedyńcze bez ramki 2P+Z
  • Gniazdko pojedyńcze 2P+Z z klapką

 

Gniazdko elektryczne Schuko - typ F

 

Gniazdo niemieckie to gniazdo z dwoma otworami podobnie jak to francuskie, ale formę uziemienia ochronnego pełnią tutaj sprężynujące blaszki umieszczone po bokach urządzenia.

Rodzaje gniazdek Schuko:

  • Gniazdko pojedyńcze Schuko z klapką
  • Gniazdko podwójne 2x2P+Z Schuko
  • Gniazdko pojedyńcze 2P+Z Schuko

W naszej ofercie spotkają Państwo również gniazdka bez uziemienia.

 

Gniazdka antenowe i LAN

 

W celu dopełnienia oferty gniazdek elektrycznych, gniazda antenowe, jak i gniazda LAN. Pozwolą one na podłączenie lokalnej instalacji komputerowej, jak i anteny z naszym odbiornikiem TV.

[Produktów w tej kategorii: 16]   Wyświetl po:* Pola wymagane