INFOLINIA: 42 617 28 39

Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Halogen LED

Jakie zalety ma Halogen LED?

Oprawy typu halogen to jedno z najbardziej rozpowszechnionych źródeł świtała zarówno w oświetleniu domowym, jak i przemysłowym. Tradycyjne lampy halogenowe kojarzone są z mocnym światłem, ale również i ogromnym poborem prądu, dużą wrażliwością na kurz i wilgoć oraz dużą emisją ciepła. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej diody LED COB zamiast żarnika wolframowego niweluje wady tego typu oświetlenia. Halogen LED (zwane również jako halopak LED) to oszczędność energii o 90% w porównaniu do tradycyjnej lampy halogenowej, minimalna emisja ciepła (powstałe ciepło jest z łatwością odprowadzane przy użyciu radiatora), wysoka trwałość i odporność diody na uszkodzenia mechaniczne kurz, pyłki i wilgoć.

Halogen ledowy to żywotność około 50000 h ciągłego świecenia co oznacza nawet 20 lat bezawaryjnego użytkowania. Ciągłość świecenia i bezawaryjność diody LED COB jest w tym wypadku dodatkowo istotna, gdyż lampy halogenowe LED montujemy z reguły w miejscach trudno dostępnych – na wysokości, na ścianach budynków, na masztach oświetleniowych w koronach konstrukcji hal przemysłowych bądź magazynowych.

Halogeny LED z naszej oferty wyróżnia bardzo trwała i odporna na uszkodzenia hermetyczna oprawa z duraluminium. Tylko użycie najwyższej jakości materiałów z szybką z hartowanego szkła oraz odpowiednim radiatorem daje pełną gwarancję ochrony diody LED COB i elektroniki. Decydując się na wybór odpowiedniej lampy LED, warto zastanowić się, czy na pewno te najtańsze modele halogenów LED zapewnią nam wysoką jakość i bezawaryjność na lata. W naszym sklepie sprzedajemy tylko najwyższej jakości halogeny LED z gwarancją i serwisem pogwarancyjnym.

 

Halogen ledowy jest zasilany bezpośrednio z sieci napięciem 230V. Nie wymaga stosowania dodatkowych podzespołów elektrycznych - zasilaczy czy transformatorów. Ułatwia to montaż i redukuje wysokość dodatkowych kosztów.

 

Halogeny LED wykorzystują wysokowydajne diody LED COB. Diody COB to źródła światła wyróżniające się jasnym i bardzo mocnym światłem. Chipy wykorzystywane do halogenów LED należą do diod z najwyższej jakościowo półki.

 

Halogen LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu

Dodatkową redukcje kosztów możemy osiągnąć, decydując się na zakup halogenu LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu. Odpowiednio skonfigurowany i ustawiony czujnik ruchu pozwoli nam zaoszczędzić kolejne cenne kilowatogodziny. Halogeny LED z czujnikiem ruchu poleca się do montażu przy bramach, furtkach, wejściu na schody, podjeździe do garażu czy przy rzadko uczęszczanej alejce. Halogeny LED z naszej oferty wyposażone są w czujnik ruchu PIR (na podczerwień), który automatycznie włącza oświetlenie led w momencie wykrycia ruchu oraz wyłącza je po określonym przez użytkownika czasie. Takie ustawienie pozwala na wyjątkową oszczędność energii elektrycznej poprzez skrócenie czasu świecenia halogenu led. Detektor ruchu PIR posiada 3 pokrętła do regulacji umożliwiające indywidualne dostosowanie naświetlacza LED do własnych potrzeb.

 

Zastosowanie halogenów LED

Zewnętrzne halogeny LED z naszego sklepu charakteryzuje mocna i hermetyczna obudowa o klasie szczelności IP65. Oznacza to, że jest on odporny na wnikanie pyłu, kurzu i wilgoci. Mocna szybka i wysokiej jakości uszczelki chronią diodę i elektronikę przed dostępem wilgoci oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, dzięki wysokiej klasie szczelności halogeny LED możemy stosować zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynków.

 • oświetlenie ogrodów
 • oświetlenie parkingów
 • oświetlenie posesji
 • oświetlenie elewacji
 • oświetlenie podwórek
 • oświetlenie garaży
 • oświetlenie reklam
 • oświetlenie witryn
 • oświetlenie hal przemysłowych
 • oświetlenie billboardów
 • oświetlenie drzew
 • oświetlenie bram
 • oświetlenie podjazdów
 • oświetlenie magazynów
[Produktów w tej kategorii: 156]   Wyświetl po:

1 2 3 4 ... 4 Następne


* Pola wymagane