INFOLINIA: 42 617 28 39

Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Halogen LED

Jakie zalety ma Halogen LED?

Oprawy typu halogen to jedno z najbardziej rozpowszechnionych źródeł świtała zarówno w oświetleniu domowym, jak i przemysłowym. Tradycyjne lampy halogenowe kojarzone są z mocnym światłem, ale również i ogromnym poborem prądu, dużą wrażliwością na kurz i wilgoć oraz dużą emisją ciepła. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej diody LED COB zamiast żarnika wolframowego niweluje wady tego typu oświetlenia. Halogen LED (zwane również jako halopak LED) to oszczędność energii o 90% w porównaniu do tradycyjnej lampy halogenowej, minimalna emisja ciepła (powstałe ciepło jest z łatwością odprowadzane przy użyciu radiatora), wysoka trwałość i odporność diody na uszkodzenia mechaniczne kurz, pyłki i wilgoć.

Halogen ledowy to żywotność około 50000 h ciągłego świecenia co oznacza nawet 20 lat bezawaryjnego użytkowania. Ciągłość świecenia i bezawaryjność diody LED COB jest w tym wypadku dodatkowo istotna, gdyż lampy halogenowe LED montujemy z reguły w miejscach trudno dostępnych – na wysokości, na ścianach budynków, na masztach oświetleniowych w koronach konstrukcji hal przemysłowych bądź magazynowych.

Halogeny LED z naszej oferty wyróżnia bardzo trwała i odporna na uszkodzenia hermetyczna oprawa z duraluminium. Tylko użycie najwyższej jakości materiałów z szybką z hartowanego szkła oraz odpowiednim radiatorem daje pełną gwarancję ochrony diody LED COB i elektroniki. Decydując się na wybór odpowiedniej lampy LED, warto zastanowić się, czy na pewno te najtańsze modele halogenów LED zapewnią nam wysoką jakość i bezawaryjność na lata. W naszym sklepie sprzedajemy tylko najwyższej jakości halogeny LED z gwarancją i serwisem pogwarancyjnym.

 

Halogen ledowy jest zasilany bezpośrednio z sieci napięciem 230V. Nie wymaga stosowania dodatkowych podzespołów elektrycznych - zasilaczy czy transformatorów. Ułatwia to montaż i redukuje wysokość dodatkowych kosztów.

 

Halogeny LED wykorzystują wysokowydajne diody LED COB. Diody COB to źródła światła wyróżniające się jasnym i bardzo mocnym światłem. Chipy wykorzystywane do halogenów LED należą do diod z najwyższej jakościowo półki.

 

Halogen LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu

Dodatkową redukcje kosztów możemy osiągnąć, decydując się na zakup halogenu LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu. Odpowiednio skonfigurowany i ustawiony czujnik ruchu pozwoli nam zaoszczędzić kolejne cenne kilowatogodziny. Halogeny LED z czujnikiem ruchu poleca się do montażu przy bramach, furtkach, wejściu na schody, podjeździe do garażu czy przy rzadko uczęszczanej alejce. Halogeny LED z naszej oferty wyposażone są w czujnik ruchu PIR (na podczerwień), który automatycznie włącza oświetlenie led w momencie wykrycia ruchu oraz wyłącza je po określonym przez użytkownika czasie. Takie ustawienie pozwala na wyjątkową oszczędność energii elektrycznej poprzez skrócenie czasu świecenia halogenu led. Detektor ruchu PIR posiada 3 pokrętła do regulacji umożliwiające indywidualne dostosowanie naświetlacza LED do własnych potrzeb.

 

Zastosowanie halogenów LED

Zewnętrzne halogeny LED z naszego sklepu charakteryzuje mocna i hermetyczna obudowa o klasie szczelności IP65. Oznacza to, że jest on odporny na wnikanie pyłu, kurzu i wilgoci. Mocna szybka i wysokiej jakości uszczelki chronią diodę i elektronikę przed dostępem wilgoci oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, dzięki wysokiej klasie szczelności halogeny LED możemy stosować zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynków.

 • oświetlenie ogrodów
 • oświetlenie parkingów
 • oświetlenie posesji
 • oświetlenie elewacji
 • oświetlenie podwórek
 • oświetlenie garaży
 • oświetlenie reklam
 • oświetlenie witryn
 • oświetlenie hal przemysłowych
 • oświetlenie billboardów
 • oświetlenie drzew
 • oświetlenie bram
 • oświetlenie podjazdów
 • oświetlenie magazynów
[Produktów w tej kategorii: 156]   Wyświetl po:

1 2 3 4 ... 4 Następne


* Pola wymagane