INFOLINIA: 42 617 28 39

Oświetlenie samochodowe

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Kable i przewody

Praktyczny przewód do taśm LED

 

W tej kategorii znajdą Państwo kable i przewody do taśm LED idealne do wykonania instalacji elektrycznej w waszym domu. W ofercie posiadamy przewody płaskie, które idealnie sprawdzą się do ułożenia pod tynkiem lub pod zabudową KG. Niska cena oraz wysoka jakość sprzedawanych przewodów przemawiają za tym, że cieszą się one dużą popularnością i stanowią idealne uzupełnienie źródeł światła LED z naszej oferty. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi parametrami kabli z naszej oferty.

 

Jaki kabel RGBW do taśmy ledowej

 

Wybierając przewód do taśmy LED, stajemy przed trudnym zadaniem. Dobranie odpowiedniego kabla będzie miało wpływ na ograniczenie spadków napięcia, spowodowanych jego długością. Na ilość żył przewodu, jaki będziemy potrzebować, będzie miała wpływ taśma, której użyliśmy. Poniżej, krótko opisaliśmy jaki kabel RGBW do taśmy LED będzie najbardziej odpowiedni.

  • Przewód dwużyłowy 2x0,35 SMYP - do taśm LED SMD 2835, 3528, 5050 i 5630
  • Przewód czterożyłowy 4x0,35 TLWY - do taśm LED RGB
  • Przewód czterożyłowy 4x0,5 TLWY - do długich odcinków taśm LED RGB
  • Przewód pięciożyłowy 5x0,45 TLWY - do taśm LED RGBW (z barwą ciepłą lub zimną)

 

Przewody do taśm LED doziemne/zewnętrzne

 

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również przewody doziemne firmy LedBruk. Są to przewody o dobrze dobranym przekroju, który pozwala na prawidłową instalację oświetlenia zewnętrznego. Przewody zewnętrzne zostały wyprodukowane w Polsce, przestrzegając wszystkich najwyższych norm jakościowych. Wykonane ze stopu miedzi, bez użycia tanich zamienników.

[Produktów w tej kategorii: 7]   Wyświetl po:* Pola wymagane