INFOLINIA: 42 617 28 39

Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Kinkiety ogrodowe

Nowoczesne i eleganckie kinkiety ogrodowe LED

 

Kinkiety ogrodowe to szczególna kategoria lamp ogrodowych, w której znajdziemy zarówno bardzo nowoczesne modela, jak i te w stylistyce retro. W większości są one dopasowane do lamp ogrodowych stojących, więc bez problemu skompletujemy całość oświetlenia ogrodowego w jednym stylu. Wymienne źródła światła umożliwiają nam dobranie natężenia oraz barwy światła w zależności od upodobania i potrzeb. Uniwersalne zastosowanie kinkietów pozwala nam na oświetlenie przestrzeni wokół domu, w altanach, pergolach czy na tarasie lub balkonie i pozwala zachować harmonijna całość z lampami ogrodowymi.

 

Rodzaje kinkietów ogrodowych.

 

Kinkiety ogrodowe nowoczesne to proste, geometryczne formy pasujące do niemal każdej aranżacji ogrodu. Znajdziemy tutaj kinkiety w kształcie tuby, prostokąta, ale również w kształtach bardziej futurystycznych. Kinkiety ogrodowe retro to bardziej klimatyczna i romantyczna wersja lamp. Stylizowane na stare z transparentnym lub mlecznym szkłem, które nadają jeszcze więcej nastroju naszym lampom. Kinkiety ogrodowe LED to lampy, dzięki którym stworzysz niepowtarzalny klimat wokół elewacji swojego budynku. Lampy elewacyjne LED nadają się również do zamontowania na murach czy przy furtkach dając subtelne światło i oświetlając naszą drogę do domu, czy pomagając w znalezienie kluczy w torebce. W naszej ofercie znajdą Państwo również kinkiety solarne wykorzystujące naturalne źródło światła.

 

Podwójne kinkiety elewacyjne

 

Idąc za trendami współczesnego oświetlenia, w naszej ofercie spotkają Państwo również eleganckie dwustronne kinkiety. Są to lampy przeznaczone do oświetlenia elewacji, które emitują światło w dwóch różnych kierunkach. Oświetlą one zarówno górę, jak i dół naszego budynku.

[Produktów w tej kategorii: 157]   Wyświetl po:

1 2 3 4 ... 4 Następne


* Pola wymagane