Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Kinkiety zewnętrzne nowoczesne

Oświetlenie jest niezwykle ważnym elementem w funkcjonowaniu każdego domu. Również oświetlenie zewnętrzne ścienne okazuje się bardzo przydatne i funkcjonalne zarazem. Jednym z elementów takiego oświetlenia są kinkiety na zewnątrz budynku. Kinkiety na zewnątrz domu poprawiają wygląd budynku, podkreślają wszystkie jego zalety, uwypuklają atuty i nadają charakteru. Współczesne trendy w budownictwie sprawiają, że na pierwszy plan wysuwają się budynki o nowoczesnej bryle. Do modernistycznych domów przeznaczone są kinkiety zewnętrzne nowoczesne. Oświetlenie zewnętrzne domu, jakim są kinkiety nowoczesne, sprawdza się doskonale we współczesnej architekturze zarówno mieszkaniowej, jak i komercyjnej. 

  1. Nowoczesne kinkiety zewnętrzne
  2. Kinkiet zewnętrzny nowoczesny
  3. Lampy zewnętrzne ścienne nowoczesne
  4. Nowoczesne lampy zewnętrzne ścienne
Producent:
Kolor:
Klasa energetyczna:
Materiał wykonania:
Trzonek:
Źródło światła:
Ilość gniazd:
Gwarancja:
Barwa światła:
Klasa szczelności:
Źródło światła w komplecie:
Certyfikaty:
Kąt świecenia:
od: do °
Długość:
od: do mm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Wysokość:
od: do mm
Strumień świetlny:
od: do lm
Szerokość:
od: do mm
Wydajność:
od: do lm/W
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 348    Wyświetl po:

Nowoczesne kinkiety zewnętrzne

Oświetlenie ścienne zewnętrzne jest idealnym narzędziem, służącym podkreśleniu atutów współczesnych zabudowań. Kinkiet zewnętrzny nowoczesny nadaje prestiżowego wyglądu każdemu budynkowi, jaki będzie oświetlał. Funkcja dekoracyjna nie jest to jednak jedyne zadnie, jakie stawiane jest przed oświetleniem elewacyjnym. Lampa zewnętrzna kinkiet jest także nadzwyczaj funkcjonalnym narzędziem ułatwiającym poruszanie się po terenie posesji po zmroku. Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu na podjeździe ułatwi wieczorową porą powroty do domu z pracy, zakupów itp. Lampa ścienna zewnętrzna zapewni także zwiększone bezpieczeństwo całego domu i jego domowników. Oświetlenie elewacyjne skutecznie odstraszy bowiem wszelkich niechcianych intruzów.

 

Kinkiet zewnętrzny nowoczesny

Kinkiety nowoczesne zewnętrzne są narzędziem służącym domownikom, gościom, a także przechodniom. Mieszkańcy czują się dzięki nim bezpieczniej, mają ułatwione poruszanie się wokół domu oraz realizację wszelkich zadań związanych z koniecznością wyjścia na zewnątrz. Goście z kolei mogą w łatwy i bezpieczny sposób realizować swoje wieczorne wizyty u gospodarzy. Wspólne spotkania na tarasie nabierają nowego wymiaru i są odpowiednio zabezpieczone poprzez lampy zewnętrzne ścienne nowoczesne. Estetyczne i eleganckie oświetlenie ogrodowe, jakim są kinkiety, zapewnia także odpowiednie doznania u wszystkich mogących podziwiać bryłę modernistycznego domu, oświetlonego przez nowoczesne kinkiety zewnętrzne.

 

Lampy zewnętrzne ścienne nowoczesne

Nowoczesne lampy zewnętrzne ścienne w ofercie naszego sklepu, dostępne są w wersjach ze zintegrowanym źródłem światła, a także jako lampy natynkowe, w których źródłem światła jest żarówka E27 lub żarówka GU10. Do wyboru mamy kinkiet zewnętrzny biały, czarny, szary, a także w kolorach surowego metalu, srebrnym czy złotym. Możemy zakupić tradycyjne kinkiety, w których światło emitowane jest w jednym kierunku oraz niezwykle efektowne kinkiety zewnętrzne góra-dół, świecące w dwóch kierunkach. Znajdziemy także lampy zewnętrzne na ścianę regulowane z ruchomą głowicą emitującą światło oraz niezwykle funkcjonalny kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu.

 

Nowoczesne lampy zewnętrzne ścienne

Wszystkie kinkiety ogrodowe nowoczesne dostępne w sklepie smd-led.pl są kinkietami wysokiej jakości, wykonanymi z wysokogatunkowych materiałów ze szczególną dbałością o detale. Nowoczesne kinkiety zewnętrzne są trwałe i odporne na działanie niekorzystnych warunków, na jakie będą narażone podczas swojego funkcjonowania. Podwyższona klasa szczelności gwarantuje działanie każdego kinkietu w deszczu, śniegu i przy wietrznej pogodzie. Użyte materiały i wykonanie, zabezpieczają z kolei kinkiet ścienny zewnętrzny przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych w ciągu dnia oraz wszelkiego kurzu i pyłów. Szeroki wybór, wysoka jakość i atrakcyjne ceny sprawiają, że nawet najbardziej wybredna osoba może znaleźć nowoczesne kinkiety ogrodowe odpowiednie do własnych potrzeb i oczekiwań. * Pola wymagane