INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Kontroler LED Multi White

Sterowniki do obsługi taśm LED Multi White

 

Sterowniki LED Multi White to produkty dedykowane do obsługi oświetlenia LED o zmiennej temperaturze barwowej. Kontroler Multi White pozwala nam na intuicyjne sterowanie barwą światła i uzyskanie efektu zgodnego z naszym pomysłem i aranżacją. Sterownik do taśmy LED o zmiennej barwa światła posiada funkcje:

  • Włączenia i wyłączenia oświetlenia (możliwość nawet minutowego opóźnienia
  • Ściemnianie i rozjaśnianie światła
  • Zmiana temperatury barwy światła w taśmach WW/CW
  • Wybór jednego z wielu trybów świecenia

 

Bezprzewodowy kontroler CCT

 

W naszym asortymencie znajdą Państwo najwyższej jakości sterowniki LED MultiWhite, które pozwolą Ci na sterowanie oświetleniem, zgodnie z Twoim pomysłem. Taśmy Multi White to innowacyjne paski ledowe, w których zastosowane dwa niezależne chipy świecące. Pozwalają one na zmianę temperatury barwy światła w zakresie 3000-6500K. Jest to możliwe jedynie dzięki nowoczesnym sterownikom, które zapewnią Ci nie tylko wygodę działania, ale także funkcjonalność.

 

Wyposażenie sterownika LED Multi White

 

  • Dotykowy Pilot Multi White - wygodny w dłoni, odpowiednio rozmieszczone przyciski pozwolą na szybką i efektowną kontrolę nad naszymi taśmami LED
  • Odbiornik Multi White - wysokiej jakości urządzenie, które pozwolą na komunikacje z pilotem w zasięgu nawet 50m. Podłączamy go pomiędzy zasilaczem a naszą taśmę LED. Napięcie wejściowe w zakresie 5-24V.
[Produktów w tej kategorii: 1]   Wyświetl po:* Pola wymagane