Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampa jubilerska

Lampa jubilerska jest profesjonalną lampą stworzoną z myślą o branży jubilerskiej. Ma ona za zadanie odpowiednio wyeksponować cały blask i urok biżuterii w salonie jubilerskim. Lampy jubilerskie są podstawą przyciągnięcia uwagi klienta, zaciekawienia go i uzyskania wysokiej sprzedaży. 

  • Profesjonalne lampy jubilerskie podkreślają walory sprzedawanej biżuterii i zachęcają do jej zakupu. 
  • Lampy jubilerskie mają niski wskaźnik olśnienia UGR i wysoki współczynnik CRI. 
  • Lampy jubilerskie emitują światło o różnej barwie, najlepszej do oświetlania poszczególnych rodzajów biżuterii. 
  • Nowoczesne lampy jubilerskie to energooszczędne, bezpieczne i trwałe źródła światła LED. 

Lampa jubilerska to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia salonu jubilerskiego. Salon jubilerski, jak żaden inny wymaga dobrego oświetlenia. To tutaj światło może wydobyć cały blask sprzedawanej biżuterii lub całkowicie pogrążyć sprzedaż. Lampa jubilerska to lampa przeznaczona do perfekcyjnego oświetlania ekspozycji w sklepach jubilerskich. Światło emitowane przez lampę jubilerską jest swoistą biżuterią przestrzeni, która okazuje się skutecznym elementem marketingu salonu jubilerskiego. Nowoczesne lampy jubilerskie potrafią wpłynąć na decyzje zakupowe klientów. Nawet najlepiej zatowarowany salon jubilerski, oferujący najlepszej jakości produkty w niewygórowanych cenach nie jest w stanie osiągnąć wysokich obrotów, jeśli nie będzie atrakcyjnie oświetlony. Dobrą decyzją każdego właściciela salonu jest więc zainwestowanie w nowoczesne oświetlenie LED do salonów jubilerskich.

  1. Lampy jubilerskie 
  2. Lampy do salonu jubilerskiego - jakie wybrać? 
  3. Lampy LED jubilerskie 

 

Barwa światła:
Kolor:
Producent:
Klasa energetyczna:
Kąt świecenia:
od: do °
Szerokość:
od: do mm
Wysokość:
od: do mm
Temperatura barwowa:
od: do k
Długość:
od: do mm
Strumień świetlny:
od: do lm
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 19    Wyświetl po:

Lampy jubilerskie

Lampy jubilerskie są podstawą sukcesu sprzedażowego w każdym salonie jubilerskim. Odpowiednio dobrane lampy sprawiają, że oferta salonu wyróżnia się na tle konkurencji, zdecydowanie bardziej zachęca do zapoznania się z ofertą i zakupów w salonie, który posiada oświetlenie specjalistyczne przeznaczone właśnie do oświetlania biżuterii. Lampy jubilerskie są produktami oświetleniowymi zaprojektowanymi specjalnie z myślą o branży jubilerskiej. Parametry światła emitowanego przez te lampy są tak dobrane, aby skutecznie i efektownie oświetlały ekspozycje w sklepach i salonach z biżuterią. Lampy jubilerskie charakteryzują się wysokim wskaźnikiem CRI, a także niskim wskaźnikiem olśnienia UGR. Dzięki temu oglądana biżuteria ma najbardziej zbliżony kolor do tego oglądanego w świetle dziennym, a jednocześnie oświetlony pierścionek czy obrączka nie będą powodowały dyskomfortu u osoby je oglądającej. Profesjonalne lampy jubilerskie to komfort pracy pracowników salonu oraz interesujący dla klientów wygląd biżuterii.

 

Lampy do salonu jubilerskiego - jakie wybrać?

Jakie wybrać lampy do salonu jubilerskiego? To pytanie może nurtować każdego właściciela salonu. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z wiedzy i doświadczenia producentów oświetlenia i decydować się na zakup i instalację lamp jubilerskich stworzonych właśnie dla tej branży. Obecnie najpopularniejszym i rekomendowanym rozwiązaniem są lampy jubilerskie LED. Lampy LED są najbardziej zaawansowanymi produktami oświetleniowymi o największych możliwościach. Perfekcyjne emitowane światło doskonale wywiązuje się ze wszystkich stawianych przed nim zadań. Lampa jubilerska LED jest lampą, która emituje światło pozbawione efektu stroboskopowego, jej światło jest przyjemne i bezpieczne dla ludzkiego wzroku. Biżuteria oświetlana przez lampy jubilerskie LED wygląda niezwykle bogato i atrakcyjnie. Co także ważne, ledowe lampy jubilerskie są wysoce energooszczędnymi źródłami światła. Przy długo funkcjonującym oświetleniu salonu ma to olbrzymie znaczenie dla poprawy budżetu całego salonu.

 

Lampy LED jubilerskie

Lampy jubilerskie LED to jedyny słuszny wybór na oświetlenie ekspozycji biżuterii w Państwa salonie. Jeśli poszukują więc Państwo nowoczesnego, specjalistycznego oświetlenia do swojego salonu jubilerskiego, zachęcamy do zapoznania się z ofertą oświetlenia jubilerskiego na stronie sklepu internetowego smd-led.pl. W naszym asortymencie dostępne są profesjonalne lampy jubilerskie pochodzące jedynie od najlepszych producentów oświetlenia na rynku. Każda lampa jubilerska została wyprodukowana z wysokogatunkowych komponentów przy zachowaniu szczególnej dbałości o detale. Lampy jubilerskie dostępne w naszym sklepie są lampami trwałymi, żywotnymi i bezawaryjnymi. Zachęcamy Państwa również do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami. Odpowiedzą oni chętnie na każde Państwa pytanie, rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą dobrać najlepsze dla Państwa lampy. Lampy jubilerskie z naszej oferty spełnią wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania. Wspólnie perfekcyjnie oświetlimy ekspozycję biżuterii w Państwa salonie, wpłyniemy na zwiększenie sprzedaży i zadowolenie Państwa klientów.

lampa jubilerska
Lampa jubilerska

 * Pola wymagane