Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampa szynowa 1 fazowa

Lampa szynowa 1 fazowa to nowoczesne oświetlenie szynowe, które daje nam niespotykane dotąd możliwość w zmianie aranżacji oświetlenia w każdym wnętrzu. Szynoprzewód 1-fazowy, lampa szynowa 1-fazowa oraz wszelkie niezbędne akcesoria do szynoprzewodu dają nam możliwość łatwego i szybkiego dostosowania, oraz rozmieszczenia lamp do potrzeb i oczekiwań danej chwili.

  • Lampy szynowe 1 fazowe to podstawowe reflektory systemu szynowego.
  • Oświetlenie szynowe jednofazowe daje możliwość sterowania całością systemu oświetleniowego jednym włącznikiem.
  • Reflektory szynowe 1 fazowe to bardzo duża mobilność i łatwość zmian aranżacji naszego oświetlenia.
  • Lampy 1 fazowe nie wymagają przerabiania instalacji elektrycznej w celu montażu systemu szynowego.

Spis treści

  1. Oświetlenie szynowe jednofazowe
  2. Oświetlenie szynowe 1 fazowe czy oświetlenie szynowe 3 fazowe?
Producent:
Kolor:
Barwa światła:
System szynowy:
Trzonek:
Kąt świecenia:
od: do °
Wysokość:
od: do mm
Strumień świetlny:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Długość:
od: do mm
Szerokość:
od: do mm
Waga:
od: do kg
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 44    Wyświetl po:

Oświetlenie szynowe jednofazowe

Oświetlenie szynowe jednofazowe umożliwia jedynie zmianę lokalizacji lamp na szynie. Nie możemy włączać i wyłączać lamp "grupami". Choć funkcjonalność wydaje się mniejsza niż w przypadku lamp 3 fazowych, to jednak lampy szynowe 1 fazowe mają swoje plusy. W większości wnętrz rozprowadzoną mamy bowiem instalację elektryczną w postaci przewodu trójżyłowego. Chcąc zamontować oświetlenie szynowe, mamy szansę jedynie na instalację szynoprzewodu 1 fazowego. Lampy 1 fazowe nie wymagają więc przerabiania instalacji w pomieszczeniu, tak jak jest to konieczne, jeżeli zapragniemy zainstalować system 3 fazowy. Choć lampy 1 fazowe szynowe uruchomimy wszystkie naraz, to biorąc pod uwagę łatwość odpięcia od szyny konkretnych lamp i tak z łatwością możemy regulować ilość świecących lamp na suficie.

Oświetlenie szynowe jednofazowe

Oświetlenie szynowe 1 fazowe czy oświetlenie szynowe 3 fazowe?

Oświetlenie szynowe 1 fazowe czy oświetlenie szynowe 3 fazowe? Odpowiedź na to pytanie będzie inna w każdym indywidualnym przypadku. Szukając lamp szynowych 1 fazowych, na stronie smd-led.pl znajdziemy wiele modeli takich lamp. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem lamp dostępnych w naszym sklepie. Znajdziemy tu 1 fazowe lampy szynowe białe, a także atrakcyjne lampy szynowe czarne. Lampy szynowe 1 fazowe są w większości lampami ze zintegrowanym źródłem światła LED, ale znajdziemy również modele, w których światło emituje żarówka GU10. Lampy 1 fazowe szynowe z naszej oferty to lampy o różnych parametrach, takich jak moc, strumień świetlny, barwa emitowanego światła czy kąt świecenia. Taki wybór daje szansę znalezienia odpowiedniego modelu lampy każdemu poszukującemu tego typu reflektora. Wszystkie lampy, jakie oferujemy to produkty wysokogatunkowe, pochodzące od renomowanych producentów oświetlenia. Wykonane zostały z materiałów wysokiej jakości, przy zachowaniu szczególnej dbałości o detale. Lampy 1 fazowe, które Państwu oferujemy to lampy cechujące się dużą trwałością i wytrzymałością. Wybierając lampę dla siebie z naszej oferty, mogą być Państwo pewni, że spełni ona pokładane w niej nadzieje oraz oczekiwania i przez wiele lat zapewni Państwu zadowolenie z wyboru i doskonałego oświetlenia wnętrza.

Oświetlenie szynowe 1 fazowe czy oświetlenie szynowe 3 fazowe?* Pola wymagane