Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampa szynowa biała

Lampa szynowa biała jest elegancką i niezwykle funkcjonalną lampą, która doskonale znajduje zastosowanie we wnętrzach komercyjnych. Jest to jednak także świetny wybór do nowoczesnych domów i mieszkań. We wnętrzach mieszkaniowych nie tylko lampa synowa czarna, ale także właśnie lampa szynowa biała odnajduje się doskonale. Lampy szynowe białe to nowoczesne, funkcjonalne i energooszczędne produkty oświetleniowe, które są efektem doświadczenia i wiedzy najlepszych firm z branży oświetleniowej.

  • Lampy na szynie białe to prestiżowe oraz eleganckie lampy do dowolnego wnętrza.
  • Lampy szynowe białe są chętnie wybieranym źródłem światła we wnętrzach sklepów, lokali gastronomicznych, hoteli, doświetlania ekspozycji i wielu innych.
  • Białe lampy szynowe zyskują coraz większe zainteresowanie osób pragnących nowocześnie, efektownie i elegancko rozświetlić swoje przestrzenie mieszkaniowe.
  • Reflektor szynowy biały to zyskujący coraz większą popularność topowy produkt oświetleniowy, chętnie wybierany przez projektantów i architektów, a także inwestorów indywidualnych.

Spis treści:

  1. Oświetlenie szynowe białe
  2. Lampa na szynie biała
  3. Reflektory na szynie białe
Producent:
System szynowy:
Barwa Światła:
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Kąt świecenia [°]:
od: do °
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 213    Wyświetl po:

Oświetlenie szynowe białe

Oświetlenie szynowe białe to lampy ze zintegrowanym źródłem światła LED, ale dostępne są również lampy szynowe białe, przystosowane do zakupionych osobno żarówek. Mamy więc lampy, w których światło emitować może żarówka GU10, a także takie, w których świeci żarówka LED E27. Lampy szynowe białe LED dostępne są w wersjach o różnych parametrach emitowanego światła. Możliwość wyboru barwy, strumienia, kąta świecenia i innych parametrów sprawiają, że w każdym indywidualnym przypadku jesteśmy w stanie wybrać lampę szynową białą dopasowaną do naszych potrzeb i oczekiwań.Lampa szynowa biała  dostępna jest do instalacji w różnych systemach szynowych. Szynoprzewód 1 fazowy możemy więc wyposażyć w doskonałą lampę, jaką jest biała lampa szynowa 1 fazowa. Z kolei biała lampa szynowa 3 fazowa przeznaczona jest do instalacji, której bazą jest szynoprzewód 3 fazowy.

Lampy na szynie białe
Lampy szynowa biała

Lampa na szynie biała

Lampa na szynie biała to nowoczesne, energooszczędne i funkcjonalne rozwiązanie, służące do oświetlania przestrzeni zarówno komercyjnych, jak i mieszkaniowych. Białe świetlenie szynowe, szynoprzewody białe oraz wszelkie potrzebne akcesoria do szynoprzewodu utworzą niezwykle atrakcyjną instalację oświetleniową. Lampy szynowe białe są eleganckim i dyskretnym rozwiązaniem. To lampy, które doskonale pasują do biura, sklepu, hotelu czy nowoczesnego salonu. Biała lampa na szynie zawsze jest ciekawą alternatywą dla dotychczas wykorzystywanych lamp. Jeśli zdecydujemy się na oświetlenie szynowe w kolorze białym, z powodzeniem wyposażymy szynoprzewód biały w lampę o oczekiwanych przez nas parametrach emitowanego światła i możliwościach regulacji.

Reflektory na szynie białe

Lampa na szynie biała

Reflektory na szynie białe

Reflektory na szynie białe dostępne w sklepie smd-led.pl to wysokogatunkowe lampy, produkowane przez renomowanych producentów oświetlenia. Każda z tych lamp wyprodukowana jest z materiałów o wysokiej jakości ze szczególną dbałością o szczegóły. Lampy białe na szynie z naszej oferty cechują się dużą trwałością, żywotnością oraz doskonałymi parametrami świecenia. Reflektory na szynie białe to lampa szynowa 3 fazowa biała, ale także biała lampa szynowa 1 fazowa. Lampy szynowe z naszej oferty sprawdzą się zarówno w przestrzeni mieszkaniowej, jak i komercyjnej. Białe lampy szynowe są doskonałym wyborem do oświetlenia przestrzeni nowoczesnych, ale także sprawdzają się w tradycyjnie utrzymanych wnętrzach. Białe lampy szynowe to niezwykle funkcjonalne produkty sprawdzające się w przypadku zmian ekspozycji w sklepie czy aranżacji danego wnętrza, Duża mobilność, łatwość zmiany położenia lampy, energooszczędność i duża żywotność, zapewniają zadowolenie z innowacyjnego sposobu oświetlenia przez wiele lat od chwili montażu szynowego systemu oświetlenia.

Lampa szynowa 3 fazowa biała

Reflektory na szynie białe* Pola wymagane