Kategorie

Filtry

Cena

738,00 zł - 1 156,00 zł

Moc [W]

Strumień świetlny [lm]

Temperatura barwowa [k]

Kąt świecenia [°]

Barwa światła

Kolor

Klasa energetyczna

×

Lampa szynowa BRANTA CASAMBI

Lampa szynowa Branta Casambi to nowoczesna i funkcjonalna lampa szynowa montowana na szynoprzewód 3-fazowy. Lampy szynowe Branta Casambi są lampami z możliwością sterowania światłem w systemie sterowania Casambi. Oświetleniem możemy sterować bezprzewodowo za pomocą urządzeń mobilnych, takich jak smartfon czy tablet. Sterowanie odbywa się przy wykorzystaniu Bluetootha.

  • Lampy szynowe Branta Casambi są lampami, które z łatwością możemy montować w dowolnym miejscu szynoprzewodu i bezproblemowo zmienimy jej lokalizację w przypadku zmiany potrzeb i oczekiwać.
  • Lampy szynowe Branta Casambi posiadają regulację kierunku padania światła. Dzięki tym funkcjonalnościom zawsze dostosujemy kierunek świecenia i jasność światłą do naszej indywidualnej sytuacji.
  • Lampy Branta Casambi dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych, Może to być elegancka lampa szynowa biała, może być nią efektowna i modna lampa szynowa czarna.
  • Lampy szynowe Branta Casambi sprawdzają się wszędzie tam, gdzie poszukujemy perfekcyjnego, funkcjonalnego i efektownego oświetlenia do naszego wnętrza komercyjnego, a także mieszkaniowego.
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry