Kategorie

Lampa szynowa branta smart

Lampa szynowa branta smart to funkcjonalna i nowoczesna lampa z dużymi możliwościami. Lampy szynowe Branta smart są lampami, w których mamy możliwości zdalnego sterowania emitowanym światłem. Lampy Branta smart dostępne są w wersjach 1-10V, Dali, Casambi czy Spectrum Smart. Mamy więc możliwość wyboru odpowiadającej nam lampy pracującej w systemie sterowania oświetlenie, który najlepiej sprawdzi się w każdej indywidualnej sytuacji.

  • Nowoczesne oświetlenie, jakie zapewniają lampy Branta smart, jest oświetleniem, którym możemy sterować bezprzewodowo, za pomocą urządzeń mobilnych takich jak smartfon czy tablet.
  • Sterowanie możliwe jest z dowolnego miejsca przy wykorzystaniu lokalnej sieci Wi-Fi, do której podłączone będą nasze lampy.
  • Łatwość sterowania, montażu i zmiany lokalizacji lampy na szynoprzewodzie, przekładają się na dużą funkcjonalność lamp. Zawsze mamy możliwość takiego skierowania strumienia światła i dopasowanie jego jasności, aby spełnione były wszystkie nasze indywidualne potrzeby i oczekiwania.
Pokazano 1-20 z 44 pozycji

Aktywne filtry