Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampa szynowa czarna

Lampa szynowa czarna to nowoczesne rozwiązanie do funkcjonalnego i atrakcyjnego oświetlania przestrzeni mieszkaniowych oraz komercyjnych. Szynoprzewody zastosowane w naszym wnętrzu możemy wyposażyć w lampy szynowe białe, a także w lampy szynowe czarne. Wszystkie lampy na szynie czarne to nowoczesne produkty oświetleniowe, będące efektem doświadczenia firm z branży oświetleniowej specjalizujących się w produkcji zaawansowanych i nowoczesnych produktów.

  • Lampy na szynie czarne zapewnią eleganckie i prestiżowe wykończenie dowolnego wnętrza. Najczęściej wykorzystywane do oświetlenia wnętrz sklepów oraz w ostatnim czasie także przestrzeni mieszkalnych.
  • Reflektor szynowy czarny to topowy produkt, który z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność.

 

Spis treści

  1. Lampy na szynie czarne
  2. Reflektory szynowe czarne
  3. Lampa szynowa 3 fazowa czarna
Producent:
Kolor:
System szynowy:
Barwa Światła:
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Kąt świecenia [°]:
od: do °
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 176    Wyświetl po:

Lampy na szynie czarne

Lampy na szynie czarne zapewniają łatwość modyfikacji kierunku świecenia w przypadku zmiany ekspozycji w sklepie, ustawienia stołów w biurach i salach konferencyjnych czy aranżacji wnętrza w salonie lub kuchni. Możliwości zastosowania czarnego reflektora szynowego jest wiele i tylko wyobraźnia jest ograniczeniem w jego wykorzystaniu w każdej przestrzeni. Oświetlenie na szynie czarne zawsze także będzie eleganckim elementem wnętrza, które zasugeruje naszą otwartość na nowoczesne rozwiązania, a także da poczucie przebywania w prestiżowej, luksusowej przestrzeni. Lampy na szynie czarne z powodzeniem można wpisać we wnętrza o każdym sposobie aranżacji. Sprawdzają się one zarówno w nowoczesnych, minimalistycznych przestrzeniach, jak i we wnętrzach utrzymanych w stylu tradycyjnym. Każda lampa na szynie czarna to lampa ponadczasowa o wszechstronnych możliwościach jej instalacji.

Lampa szynowa czarna

Lampy na szynie czarne

Reflektory szynowe czarne

Reflektory szynowe czarne to niezwykle funkcjonalne i wygodne rozwiązanie doskonale sprawdzające się we wnętrzach wymagających częstych zmian położenia źródła światła. Lampy szynowe czarne to energooszczędna alternatywa dla tradycyjnego oświetlenia. Jest to zaawansowana technologicznie opcja, gwarantująca dużą mobilność i łatwość zmiany położenia lampy. Czarna lampa szynowa jest lampą mobilną, która z łatwością przemieścimy w naszym systemie oświetlenia szynowego. Bez problemów, w szybki i łatwy sposób dołożymy kolejne punkty świetlne lub usuniemy już posiadane. Zmieniające się potrzeby, oczekiwania czy aranżacja wystroju wnętrza nie będą problemem dla dobrego oświetlenia przestrzeni. Zawsze mamy możliwość takiego dopasowania oświetlenia za pomocą czarnych lamp szynowych, aby było ono idealne dla nowych indywidualnych potrzeb.

reflektor szynowy czarny

Reflektory szynowe czarne

Lampa szynowa 3 fazowa czarna

Lampa szynowa 3 fazowa czarna daje nam możliwość sterowania oświetleniem w grupach. Możemy włączać poszczególne lampy, wchodzące w skład jednej grupy lub całość oświetlenia. Mamy dużo większe możliwości niż w przypadku lamp szynowych 1 fazowych. Sklep smd-led.pl w swojej ofercie posiada wiele modeli czarnych lamp przeznaczonych do instalacji w systemach szynowych. Na naszej stronie dostępna jest czarna lampa szynowa 3 fazowa, ale również czarna lampa szynowa 1 fazowa. Czarne reflektory szynowe możemy zakupić w wersjach ze zintegrowanym źródłem światła, ale także takie, w których światło emituje żarówka GU10, a nawet żarówka LED E27. Lampy szynowe LED mogą emitować światło o barwie białej ciepłej, dziennej lub zimnej. Możemy również wybierać inne parametry emitowanego światła, takie, chociażby jak kąt świecenia, który może być szeroki, jak i wąski. Z powodzeniem więc zakupimy lampę szynową czarną odpowiednią do naszego systemu szynowego. Szynoprzewód czarny, czarna lampa szynowa oraz odpowiednie akcesoria do szynoprzewodów dadzą nam niespotykane dotąd możliwości oświetlenia naszych pomieszczeń.

Czarna lampa szynowa

Lampa szynowa 3 fazowa czarna* Pola wymagane