Kategorie

Lampa szynowa GEMINA SMART biała

Lampa szynowa Gemina Smart biała to funkcjonalna i efektowna lampa szynowa biała z możliwością regulacji emitowanego światła. Lampy Gemina Smart białe są lampami do montażu na szynoprzewód 3-fazowy. Te nowoczesne reflektory sterowane są przy użyciu darmowej aplikacji Spectrum Smart za pomocą smartfona lub tabletu.

  • Reflektory Gemina Smart białe, tak jak większość lamp szynowych, są lampami z regulacją kąta świecenia i kierunku padania światła.
  • Szybko, łatwo i wygodnie możemy instalować lampy szynowe Gemina Smart białe w dowolnym miejscu na szynoprzewodzie. Równie łatwo możemy zmieniać ich lokalizację.
  • Lampy szynowe białe Gemina Smart to lampy, które doskonale oświetlają stoiska handlowe, ekspozycje i wystawy.Równie dobrze sprawdzają się w salonach kosmetycznych, hotelach, barach, pubach i wielu innych przestrzeniach komercyjnych.
  • Lampy szynowe białe Gemina Smart z powodzeniem możemy zainstalować także w nowoczesnych domach i mieszkaniach.
  • Lampy szynowe białe Gemina Smart są idealnym wyborem wszędzie tam, gdzie poszukujemy funkcjonalnych, energooszczędnych, efektownych i bezawaryjnych rozwiązań do oświetlania dowolnego wnętrza.
Pokazano 1-20 z 84 pozycji

Aktywne filtry