Kategorie

Lampa szynowa PAVA CASAMBI

Lampa szynowa Pava Casambi to bardzo nowoczesna i funkcjonalna lampa montowana na szynoprzewód 3-fazowy. Jest to lampa pracująca w systemie sterowania Casambi. Lampy szynowe Pava Casambi są lampami, którymi sterowanie odbywa się za pomocą urządzeń mobilnych, takich jak smartfon lub tablet. Bezprzewodowe sterowanie oświetleniem jest rozwiązaniem niezwykle wygodne i efektowne zarazem.

  • Lampy Pava Casambi to lampy, które z łatwością montujemy w szynoprzewodzie, i równie bezproblemowo zmienić możemy ich lokalizację w naszym systemie oświetlenia.
  • Lampy Pava posiadają także regulację kąta świecenia oraz kąta i kierunku padania światła. Dzięki tym wszystkim funkcjonalnościom zawsze dopasujemy światło i kierunek jego padania do naszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
  • Lampy Pava Casambi dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych. Może to być dyskretna lampa szynowa biała, a także elegancka i modna lampa szynowa czarna.
  • Lampy szynowe Pava Casambi są doskonałe wszędzie tam, gdzie poszukujemy nowoczesnych, eleganckich, efektownych i funkcjonalnych rozwiązań oświetleniowych.
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry