Kategorie

Lampa szynowa z możliwością sterowania

Lampa szynowa z możliwością sterowania to nowoczesna lampa szynowa, którą możemy sterować nie tylko włącznikiem na ścianie, ale na przykład za pomocą smartfona lub tabletu, wykorzystując lokalną sieć Wi-Fi. Lampy szynowe ze sterowaniem mogą pracować z systemami Dali, Casambi, Spectrum Smart czy 1-10V.

  • Lampy szynowe z możliwością sterowania dają nam duże możliwości obsługi. Możemy zdalnie sterować ich włączaniem i wyłączaniem. Systemy sterownia umożliwiają także płynną regulację natężenia światła każdej z opraw.
  • Lampy szynowe sterowane są lampami przystosowanymi do montażu na szynoprzewodach. Jest to szynoprzewód 3-fazowy, który daje dużo większe możliwości niż szynoprzewód 1-fazowy.
  • Lampy szynowe z możliwością sterowania doskonale sprawdzają się w nowoczesnych sklepach, hotelach, biurach, a także w inteligentnym domu. Są to lampy, które perfekcyjnie oświetlają ekspozycje sklepowe, wystawy, stoiska handlowe. Mogą być także wykorzystywane w muzeach, pubach, barach i wielu innych miejscach.
  • Lampy szynowe ze sterowaniem to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie poszukujemy innowacyjnych, efektownych, funkcjonalnych i energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych.
Pokazano 1-20 z 350 pozycji

Aktywne filtry