Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampa wisząca pająk

W ostatnich latach pojawiły się i od razu zdobyły olbrzymią popularność lampy wiszące pająk. Są to niezwykle oryginalne i funkcjonalne zarazem lampy sufitowe, najlepiej wpasowujące się w nowoczesne wnętrza o charakterze loftowym i industrialnym. Prostota oraz minimalizm to charakterystyczne cechy, jakie posiada każda lampa sufitowa pająk. Z tego powodu mieszkania utrzymane w stylu loft, są idealne do zawieszania lampy loft pająk. Są to lampy przeznaczone głównie do instalacji w dużych salonach, a ich rozłożyste ramiona umożliwiają dopasowanie zawieszenia źródeł światła odpowiednio do danego wnętrza w celu uzyskania optymalnej funkcjonalności i uzupełnienia aranżacji wystroju pomieszczenia. 

  1. Lampa sufitowa pająk
  2. Żyrandol pająk
  3. Lampy wiszące pająk
  4. Lampa pająk wisząca i sufitowa
Producent:
Źródło światła:
Materiał wykonania:
Kolor:
Ilość gniazd:
Trzonek:
Wysokość:
od: do mm
Długość:
od: do mm
Szerokość:
od: do mm
Waga:
od: do kg
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 37    Wyświetl po:

Lampa sufitowa pająk

Lampa pająk wygląda bardzo nowocześnie i jest elementem wystroju zwracającym na siebie uwagę oraz przyciągającym wzrok. Lampa typu pająk składa się z kilku "gołych" żarówek lub żarówek umieszczonych w prostych, ascetycznych kloszach, które umieszczone są na końcu długich przewodów zasilających. Możemy je zamocować do sufitu w miejscach odpowiadających naszym oczekiwaniom i wyobrażeniu o właściwym ich rozmieszczeniu. Taki sposób montażu predestynuje lampy pająk do dużych i wysokich pomieszczeń. Najczęściej więc pojawiają się w salonach, choć, ze względu na oryginalny charakter są bardzo lubiane przez młodzież i bywają montowane w pokojach młodzieżowych właśnie.

 

Żyrandol pająk

Lampa pająk jest niedrogim żyrandolem, łatwym w montażu, idealnym do uzyskania aranżacji dopasowanej do naszych potrzeb i oczekiwań. Możliwości instalacji każdej lampy pająk jest nieskończenie wiele. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia i długość kabli zasilających. Bez względu na to, czy poszukiwana przez nas jest lampa pająk posiadająca 3 ramiona, 5 ramion, 6 czy 7 ramion, znajdziemy taki model, który spełni nasze oczekiwania. W naszej ofercie dostępna jest lampa pająk biała, lampa wisząca czarna, srebrna, a także taka, którą wyposażymy w niczym nieosłonięte żarówki. Źródła światła w naszych lampach mogą być zamontowane na końcu elastycznego przewodu, a także przewodu częściowo przebiegającego w stałym nieruchomo ramieniu.

 

Lampy wiszące pająk

Poszukując oryginalności i niebanalnych elementów wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na lampy pająk. Te nowoczesne lampy zapewniają niezapomniane doznania z wizyty w pomieszczeniu w nie wyposażonego. Lampa wisząca pająk jest wielką atrakcją dla gości, charakterystycznym elementem aranżacji pomieszczenia i funkcjonalnym narzędziem oświetleniowym dla domowników. To nowoczesne narzędzie służące podniesieniu atrakcyjności i funkcjonalności każdego wnętrza. Wysoka jakość wykonania lamp z naszej oferty zapewnia ich trwałość przez wiele lat i zadowolenie każdego, kto taką lampę zakupi.

 

Lampa pająk wisząca i sufitowa

Lampy wiszące pająk, są pozbawione kloszy lub klosze, jakie posiadają, są bardzo delikatne, ażurowe, pozostawiające na widoku umieszczoną w nich żarówkę. Z tego powodu wybierając lampę typu pająk, pamiętajmy o zainstalowaniu w niej atrakcyjnej żarówki dekoracyjnej E27, bo do takich głównie lampa pająk jest przystosowana. Wykorzystanie oryginalnej lampy pająk w połączeniu z atrakcyjną żarówką i ciekawym rozmieszczeniem ramion lampy stworzy niezwykłe i niepowtarzalne efekty wykończeniowe naszego wnętrza, będą przy okazji bardzo funkcjonalnym źródłem światła. * Pola wymagane