Lampki biurkowe LED


[Produktów w tej kategorii: 80]   Wyświetl po:

Lampki biurkowe LED

Lampki biurkowe są ciekawym rozwiązaniem jeśli chodzi o oświetlenie. Odpowiednio dobrana lampka na biurko potrafi nie tylko dobrze doświetlić nasze miejsce pracy, ale również nadać mu unikalny styl. Począwszy od klasycznie skórzanych, po nowoczesne, świecące całą powierzchnią modele – każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wiele modeli posiada dodatkowe atuty takie jak np. wyświetlacz pokazujący godzinę czy temperaturę, bądź też specjalną kieszeń na długopisy, dzięki której utrzymamy na biurku porządek. Dlatego też, lampki na biurko są tak często wykorzystywane przez osoby spędzające przy nim dużo czasu. Są one po prostu ułatwieniem podczas codziennych obowiązków. Niezależnie czy mówimy o pracy, nauce, czy relaksie przy komputerze – odpowiednia lampka na biurko umili nam czas jaki poświęcamy na daną czynność.

Lampki LED

Lampki biurkowe LED posiadają wiele zalet, których nie znajdzie się u ich tradycyjnych odpowiedników. Pierwszym ważnym aspektem, jest zmniejszone zużycie energii przy korzystaniu z lampki LED. Potrafią mieć one wielokrotnie niższy pobór mocy, co przy długiej pracy przekłada się pozytywnie na nasz budżet. Kolejną zaletą jaką ma lampka na biurko LED jest możliwość wyboru modelu ze zmienną barwą bieli. Dzięki temu, podczas pracy wybrać możemy pobudzające światło w chłodniejszej barwie, a już po wykonaniu obowiązków zmienić tryb na światło ciepłe, które odpręży Nas i przygotuje na zasłużony wypoczynek. Wykorzystanie technologii LED pozwala również na odejście od tradycyjnego design na rzecz bardziej wymyślnych wzorów. Dlatego też, oprócz klasycznych lampek na biurko, w naszej ofercie znaleźć można nowoczesne modele o unikalnym kształcie i rozmiarze. Pozwala to na dobór lampki na biuro dokładnie takiej, jaka pasować będzie do reszty wnętrza – nie ważne czy mówimy o klasycznym, czy bardziej ekstrawaganckim pokoju lub biurze.

 

Lampki na biurko – rodzaje

Wśród dostępnych na rynku lampek na biuro znaleźć można bardzo dużo modeli. Każda lampka na biurko posiada swoisty styl i przeznaczenie. Dlatego też warto zapoznać się z możliwościami jakie one oferują, oraz na jakie rodzaje można je podzielić. Warto wziąć pod uwagę fakt, że wiele modeli należy do kilku kategorii, co oznacza że dana lampka ledowa może być zarówno lampką tradycyjną jak i modelem przeznaczonym dla dzieci. Poniżej znajdziecie kilka podstawowych grup, które pomogą Wam w doborze lampki LED na biurko dla siebie:

  • Lampki klasyczne – tutaj nie ma dużo do wyjaśniania. Są to lampki o klasycznym kształcie, nie wyróżniające się niczym szczególnym w porównaniu do tradycyjnych odpowiedników. Pomijając oczywiście niższy pobór mocy.
  • Lampki nowoczesne – są to lampki wykonane w oparciu o możliwości technologii LED. Często wykonane są z jednego podłużnego modułu oświetleniowego który możemy w pewnym stopniu kształtować. Ich wygląd jest dość futurystyczny jednak świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach.
  • Lampki biurkowe z wyświetlaczem – połączenie źródła światła, oraz źródła podstawowych informacji. W większości przypadków na wyświetlaczu odczytamy godzinę i datę, jednak bardzo często znajdują się tam również informacje dotyczące temperatury otoczenia, czy nawet ciśnienia atmosferycznego.
  • Lampki z przybornikiem – tego typu modele służą dodatkowo jako swoisty piórnik, w którym przetrzymamy nasze ołówki, długopisy i inne niewielkie przedmioty, utrzymując tym samym porządek na biurku. Istnieją również modele które w zestawie wyposażone są w ładowarkę do telefonu.
  • Lampki na biurko dla dzieci – przeznaczone głównie dla dzieci. Wyróżniają się mocnymi kolorami, które pasują do często bardzo kolorowych pokoi dziecięcych. Często przybierają różne formy zabawek. Wśród tego typu lampek znaleźć można również lampki RGB, o zmiennej barwie koloru. Dekoracyjne elementy zmieniające kolor spodobają się zarówno dzieciom jak i dorosłym.
Obsługiwane płatności


* Pola wymagane
Facebook Smd-Led
Google+ Smd-Led