Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampy biurowe sufitowe

Praca biurowa to praca nadzwyczaj wymagająca dla wzroku. Dlatego w biurach wymagane jest odpowiednie dla wszystkich czynności biurowych oświetlenie. Właściwie dobrane lampy do biura zagwarantują komfort pracy, wygodę i bezpieczeństwo wszystkich pracowników. Za ogólne warunki oświetleniowe w biurze odpowiadają lampy biurowe sufitowe. Mogą one mieć różną postać. Niezależnie czy będą to panele led, lampy wiszące czy plafony led, wymagania stawiane przed nimi powinny być spełnione, aby było to oświetlenie funkcjonalne i dobre dla zdrowia osób pracujących w biurze. Oświetlenie biura musi spełniać wymogi odpowiednich przepisów i norm, określających zasady doboru opraw i parametry światła w przestrzeni roboczej, jakim jest biuro. Lampy do biura sufitowe dostępne na stronie smd-led.pl są lampami, które takim wymaganiom sprostają i z powodzeniem znajdą zastosowanie w biurach o różnej wielkości i charakterze prowadzonych w nim czynności.

  1. Oświetlenie biurowe sufitowe
  2. Lampy do biura sufitowe
  3. Lampa biurowa sufitowa
  4. Lampa sufitowa wisząca
Produktów w tej kategorii: 59    Wyświetl po:

Oświetlenie biurowe sufitowe

Lampy sufitowe do biura muszą być dobierane w zależności od rodzaju pomieszczeń, rozmieszczenia stanowisk pracy, charakteru czynności w nich wykonywanych, ale także tego, czy jest to biuro służące tylko pracownikom, czy może odbywają się w nim także spotkania z klientami. W pierwszym przypadku ważne jest praktycznie jedynie zbudowanie odpowiednich warunków do wykonywania czynności biurowych. Odpowiednia jasność w pomieszczeniu, barwa światła, jakość odwzorowania kolorów i tym podobne parametry są jedynymi kryteriami doboru lampy do biura. Na dalszy plan schodzi estetyka samej lampy. W przypadku, gdy w biurze dochodzi do spotkań z klientami, do wyżej wymienionych parametrów emitowanego światła dochodzi jeszcze wymóg, aby lampy biurowe sufitowe były także lampami eleganckimi, budującymi pozytywne odczucia petentów i prestiżowy obraz danego biura. Doskonale z tego wywiązują się tuby sufitowe oraz eleganckie oświetlenie liniowe LED.

 

Lampy do biura sufitowe

Oświetlenie biurowe sufitowe oferowane przez nasz sklep pochodzi od renomowanych firm, specjalizujących się w produkcji lamp oświetleniowych. Gwarantuje to wysoką jakość wykonania każdego rodzaju lampy, doskonałe parametry emitowanego przez nią światła oraz dużą jej trwałość i żywotność. Lampy sufitowe LED do biura zapewniają także dużą oszczędność w trakcie eksploatacji. Lampy LED do biura mają bowiem dużo mniejsze zapotrzebowanie na energię od tradycyjnych źródeł światła. Przy okazji lampy biurowe LED ulegają rzadko awariom i dużo rzadziej wymagają wymiany źródła emitowanego światła. W przypadku biura, gdzie oświetlenie funkcjonuje cały dzień, oszczędności te mogą mieć bardzo duże znaczenie w kosztach eksploatacji całego biura.

 

Lampa biurowa sufitowa

Odpowiednio dobrana lampa biurowa sufitowa zagwarantuje wysoki komfort pracy, umożliwia chwile wytchnienia w przerwie pracy oraz jest bezpieczne dla zdrowia pracowników. Oświetlenie biurowe sufitowe led pozbawione jest efektu migotania, które to było elementem przypisanym do tradycyjnych źródeł światła, szczególnie w postaci świetlówek. Dzięki temu wzrok nie jest narażony na nadmierny wysiłek, a przy okazji lampy biurowe sufitowe led nie powodują zmęczenia fizycznego osób pracujących w biurze. Lampy sufitowe biurowe wyposażone w źródła światła LED emitują również zdecydowanie mniej ciepła podczas swojej pracy, co także wpływa na pozytywne odczucia i komfort przebywania w biurze. Lampy biurowe LED cechują się także tym, że nie przestają działać nagle, a wcześnie dają znać o końcu swojego żywota, stopniowo zmniejszając jasność, świecenia. Wszystkie te zalety sprawiają, że LED jest niezaprzeczalnie lepszą lampą do biura niż lampa z tradycyjnym źródłem światła.

 

Lampy wiszące do biura

Ekskluzywne biura, w których dochodzi do częstych spotkań z kontrahentami i klientami, wymagają prestiżowego i ekskluzywnego oświetleni. W takich biurach doskonale sprawdzą się lampy wiszące do biura o wysokiej jakości i atrakcyjnej stylistyce. Lampy biurowe wiszące zapewnią idealne warunki do pracy i zbudują odpowiedni nastrój podczas spotkań. Zrobią także wrażenie na odwiedzających biuro i podniosą rangę takiego biura w ich oczach. Atrakcyjne, nowoczesne lampy sufitowe do biur wiszące, wyposażone w źródła światła LED to doskonały wybór do podniesienia prestiżu biura w oczach klientów przy niewielkim nakładzie finansowym.  * Pola wymagane