INFOLINIA: 42 617 28 39

Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Lampy ogrodowe

Oświetlenie ogrodowe to bardzo ważny punkt aranżacji zewnętrznej każdego domu, hotelu, a nawet firmy. Wyjątkowe oświetlenie zewnętrzne jest w stanie bardzo pozytywnie wpłynąć na odbiór naszego domu przez sąsiadów, a także na reklamę naszej firmy. Eleganckie lampy ogrodowe mogą przyciągać wzrok nie tylko w nocy, kiedy świecą, ale także w dzień, dzięki swoim charakterystycznym kształtom. Wybierając oświetlenie ogrodowe LED, inwestujemy w energooszczędną technologię i niesamowity wygląd, dzięki czemu stworzymy ogród naszych marzeń, nie wydając na to zbyt dużej ilości pieniędzy przy zakupie, jak i przy późniejszych rachunkach za energię,

 

Oświetlenie ogrodowe

Lampy do ogrodu możemy wybierać wśród dużej ilości produktów składających się na jedną serię, a także mieszać ze sobą różne style. Nowoczesne lampy ogrodowe możemy dowolnie dopasowywać do wyglądu naszego ogrodu, a także mieszać z tymi, wykonanymi w stylu Retro. Na elewacji naszego budynku, możemy zamontować reflektor ogrodowy, natomiast w samym ogrodzie, pokusić się o lampy tarasowe, czy wysokie latarnie ogrodowe.

 

Wybierając oświetlenie ogrodowe, możemy pokusić się także o jego całkowite zautomatyzowanie. Lampy ogrodowe z czujnikiem ruchu będą uruchamiać się wyłącznie w wyznaczonych o tego warunkach (za pomocą wbudowanego potencjometru) i włączać światło, tylko wtedy kiedy będziemy tego potrzebować. Jest to niezwykle wygodna opcja, która zapewni jeszcze większą energooszczędność. Nasze nowe lampy ogrodowe zewnętrzne nie będą pracować cały czas, a będą uruchamiać się wyłącznie po wykryciu ruchu.

 

Latarnie ogrodowe

Chcąc, aby nasze lampy ogrodowe pełniły nie tylko rolę dekoracyjną, ale także oświetleniową, powinniśmy zdecydować się latarnie ogrodowe stojące. Są to wysokie lampy ogrodowe, które wyposażone w mocną żarówkę, czy wydajne, wbudowane źródło światła są w stanie oświetlić ogromny obszar naszego podwórka. Jeżeli latarnie ogrodowe okażą się dla nas zbyt wysokie, bardzo interesującą alternatywą może być lampa ogrodowa słupek. Tego typu tanie lampy ogrodowe, mają wysokość od 40 cm do 120 cm, dlatego każdy z naszych klientów, wybierze oświetlenie ogrodowe, które spełni jego indywidualne preferencje. Małe lampy ogrodowe sprawdzą się wtedy dla minimalistycznych przestrzeni, natomiast te wyższe mogą być wykorzystywane jako eleganckie oprawy do oświetlenia wjazdu, czy garażu.

 

Lampy ogrodowe LED

Lampy ogrodowe wykonane w technologii LED mogą być wyposażone w zintegrowane źródło światła lub być

przystosowane do żarówek z dużym, lub małym gwintem, lub tych o oznaczeniu GU10. Obie powyższe opcje posiadają swoje indywidualne zalety. Lampa ogrodowa wyposażona zintegrowane źródło światła, będzie od razu gotowa do pracy, zaraz po jej podłączeniu do energii. W przypadku lamp, przystosowanych do żarówek, najpierw będziemy musieli dobrać do nich odpowiednie źródło światła. Pozwoli nam to indywidualnie dopasować moc takiej oprawy, ale także barwę światła, czy jego wydajność.

 

Nowoczesne lampy ogrodowe

Lampy ogrodowe drewniane, metalowe i te wykonane w stylu Retro są przystosowane do specjalistycznego grona odbiorców, a największą popularnością cieszą się nadal nowoczesne lampy ogrodowe. Posiadają one o wiele więcej funkcji i możliwości od tradycyjnego oświetlenia. Lampy ogrodowe LED zasilane napięciem 24V pozwolą nam na dowolną zmianę koloru świecenia, ale także swobodne ściemnianie i rozjaśnianie. Możemy dzielić je również na wiele stref oświetlenia, sterowanych za pomocą jednego pilota, panelu naściennego, czy aplikacji na smartfonie.

 

Lampy ogrodowe LED to produkty nowoczesne technicznie, które mogą być wykonane w różnym stylu i designie. Zostały przystosowane do źródeł światła LED lub wyposażone w zintegrowane źródła światła, z możliwością ich regulacji, czy ustawiania odpowiedniego trybu. Bardzo popularnie obecnie są także lampy ogrodowe z czujnikiem zmierzchu, które automatycznie włączą swoje oświetlenie podczas zbliżającej się nocy, i wyłączą o świcie.

 

Lampa ogrodowa słupek

Lampy ogrodowe stojące w postaci słupków są coraz chętniej wybierane ze względu na swoją bardzo atrakcyjną cenę i elegancki, stylowy wygląd. Lampa ogrodowa słupek może być zamontowana praktycznie w każdym miejscu Twojego podwórka. Są to na tyle uniwersalne lampy zewnętrzne, które doskonale wpasują się w wygląd większości współczesnych kompozycji i wystrojów. Wybierać możemy stojące lampy ogrodowe, wykonane w jednym stylu razem z oprawami wiszącymi, czy reflektorami elewacyjnymi. Takie zestawy i komplety mogą idealnie do siebie pasować, tworząc swoją własną, wyjątkową całość.

 

Oświetlenie ogrodowe kule

Światło do ogrodu w postaci kul o różnych wymiarach pozwoli wyróżnić Twoje podwórko na tle innych, nadając mu wyjątkowego charakteru. Okrągłe, mleczne klosze ogrodowe położone bezpośrednio na ziemi, czy zamocowane na słupkach, charakteryzują się prostym, a zarazem eleganckim kształtem. Posiadają one wymienne źródła światła, dzięki czemu ich moc świetlną, jak i barwę będziemy mogli dobrać według naszych własnych, indywidualnych preferencji. Kule ogrodowe dostępne są na słupkach w kolorze: mosiądzu, srebra, antyku, miedzi i zieleni.

[Produktów w tej kategorii: 471]   Wyświetl po:

1 2 3 4 5 ... 10 Następne


* Pola wymagane