INFOLINIA: 42 617 28 39

Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Lampy - ścienne, elewacyjne

Lampy elewacyjne LED to sposób na efektowne oświetlenie elewacji naszych budynków

 

Oprawy elewacyjny LED w ofercie naszego sklepu występują w okrągłym, jak i kwadratowym kształcie. Wszystkie zostały przystosowane do żarówek LED E27 i wykonane z wysokiej jakości aluminum, które chroni źródło światła przed przegrzaniem. Lampy ścienne LED to efektowne oprawy dedykowane do zewnętrznego montażu. Służą do podświetlenia ścian budynków, altan i tarasów. Wszystkie lampy z naszej oferty posiadają klasę szczelności IP54, przez co są odporne na pyły, owadyi bryzgającą wodę.

 

Kinkiety LED do oświetlenia elewacji

 

Eleganckie oprawy elewacyjne to rozwiązanie dla osób lubiących prostotę, a zarazem efektowne rozwiązania. Nasze oprawy zostały wykonane z aluminium i proszkowo pomalowane. Jest to gwarancja tego, że lampy wytrzymają nawet w najtrudniejszych warunkach zewnętrznych. Lampy elewacyjne Su-Ma oferują nam zarówno okrągłe, jak i kwadratowe kinkiety, które pozwolą nam na skomponowanie eleganckiego oświetlenia budynku według własnego gustu.

 

Lampy elewacyjne świecące góra/dół

 

Najnowszym trendem w oświetleniu zewnętrznym są kinkiety świecące zarówno w górę, jak i w dół. Są to eleganckie lampy, które przyciągają wzrok swoim nienagannym wyglądem, a ponadto doskonale oświetlą nam zarówno górną, jak i dolną powierzchnię budynku. Dzięki wymiennemu źródłu światła sami dostosujemy jego moc, barwę i kąt świecenia według własnego uznania.

[Produktów w tej kategorii: 19]   Wyświetl po:* Pola wymagane