Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampy solarne LED

Lampa solarna LED to nowość w ofercie naszego sklepu internetowego. Na ten produkt składa się naświetlacz zbudowany na bazie energooszczędnych diod LED SMD oraz mini panel fotowoltaiczny, ze zintegrowanym źródłem światła. Ma on za zadanie dostarczyć darmową energię elektryczną, pozyskiwaną z promieni słonecznych, aby zmniejszyć koszty eksploatacji do absolutnego minimum. Oświetlenie solarne nie potrzebuje żadnych zbędnych elektroinstalacji. Aby zamontować lampy solarne LED, wystarczy wbić je w ziemię, powiesić na elewacji lub w innym miejscu, w którym potrzebujemy dodatkowego oświetlenia. Pamiętajmy, aby wybrać dobrze nasłonecznione miejsce, aby nasze lampy solarne w pełni wykorzystały swój potencjał.

  1. Lampa solarna LED
  2. Lampy na baterie słoneczne
  3. Oświetlenie solarne LED - zastosowanie
  4. Lampa ogrodowa LED z panelem słonecznym a tradycyjne oświetlenie
Producent:
Kolor:
Barwa Światła:
Klasa szczelności:
Temperatura barwowa:
od: do k
Kąt świecenia [°]:
od: do °
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 156    Wyświetl po:

Lampa solarna LED

Lampy Ledowe solarne to produkty wykonane w nowoczesnej technologii LED i będące połączeniem panelu fotowoltaicznego, ze zintegrowanym źródłem światła. Tego typu światełka solarne LED są więc połączeniem niskiego poboru energii, który w tym przypadku jest całkowicie pozyskiwany z energii słonecznej. Wysokiej jakości akumulatory litowo-jonowe, w które zostały wyposażone nasze lampy solarne, zapewniają im długi czas pracy i dają możliwość świecenia nawet przez całą noc. Lampa solarna LED może dysponować mocą świetlną na poziomie aż około 1000 lumenów, dzięki czemu nie będzie ona służyć wyłącznie do akcentowego oświetlenia, ale także doskonale sprawdzi się jako dodatkowe doświetlenie.

 

Lampy na baterie słoneczne

Lampki solarne LED to połączenie nowoczesnej technologii, a przede wszystkim wysokiej energooszczędności. Są to produkty, które do pracy nie potrzebują nic więcej prócz promieni słonecznych, więc nie musimy podłączać ich do skomplikowanych instalacji elektrycznych, które trzeba by było najpierw odpowiednio rozplanować. Oświetlenie solarne LED to bardzo ciekawa propozycja do oświetlenia tarasu, czy ogrodu, czyli w miejscach, w których oprawy nie będą miały możliwości stałego dostępu do prądu. Lampy solarne automatycznie po zapadnięciu zmroku mogą włączyć się w ciągły tryb świecenia lub uruchamiać się wyłącznie w momencie wykrycia ruch (w zależności od wybranej wersji).

 

Oświetlenie solarne LED - zastosowanie

Lampy solarne ogrodowe mają bardzo szerokie zastosowanie we współczesnym świecie nastawionym na ekologię. Lampy solarne zewnętrzne mogą służyć jako oświetlenie do ogrodu, wjazdu do garażu, furtki, parkingu czy ogrodu. Jest to świetny sposób na całkowite wyzerowanie poboru energii i wpisuje się w teraźniejsze trendy. Reflektor solarny LED posiada wbudowany czujnik zmierzchu i ruchu, który możemy skonfigurować tak, by lampa zapalała się jedynie w określonych warunkach. Wszystkie lampy na baterie słoneczne z oferty naszego sklepu posiadają akumulatory litowo-jonowe, które pozwalają na ciągłe świecenia nawet przez kilkanaście godzin. Jest to nowoczesne oświetlenie, dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Produkt, który dzięki swym cechom w czasie eksploatacji zwróci się nawet kilkunastokrotne.

 

Lampa ogrodowa LED z panelem słonecznym a tradycyjne oświetlenie

Oświetlenie solarne posiada wiele zalet, przy których znacznie przewyższają zwykłe oświetlenie sieciowe, czy lampy ogrodowe. Ich montaż nie wymaga zakładania skomplikowanych instalacji elektrycznych i w prosty sposób pozwala zmieniać ich rozstawienie w ogrodzie dowolnie według naszego uznania. Lampiony solarne LED nie zużywają energii elektrycznej, a wykonane w technologii LED są produktem całkowicie ekologicznym. Polecamy je przede wszystkim do wszystkich Państwa, którzy nie mają możliwości podłączenia lamp zewnętrznych do prądu lub z innych powodów nie chcą tego robić.* Pola wymagane