Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampy solarne uliczne

Lampy uliczne solarne to nowoczesna alternatywa dla klasycznego oświetlenia ulicznego. Latarnie uliczne solarne pozwalają przy praktycznie zerowych kosztach oświetlić poprawnie ulice, ścieżki, alejki i wiele innych ciągów komunikacyjnych. 

  • Solarne lampy uliczne to niemalże zerowy koszt oświetlania ciągów komunikacyjnych. 
  • Uliczne lampy solarne magazynują energię słoneczną w ciągu dnia, wykorzystując po zmroku do zasilania diod LED. 
  • Oświetlenie uliczne solarne jest droższe w zakupie od klasycznych lamp ulicznych. 
  • Wyższy koszt instalacji zwraca się w krótkim czasie podczas eksploatacji lampy. 
  • Lampy uliczne solarne LED to lampy trwałe, żywotne i wytrzymałe. 

Spis treści:

  1. Lampa solarna uliczna - energooszczędne oświetlenie uliczne
  2. Lampa uliczna solarna - odporna i uniwersalna
  3. Latarnia solarna uliczna na wszsytkie ciągi komunikacyjne
  4. Uliczna lampa solarna - opłacalna inwestycja
  5. Oświetlenie uliczne solarne
Producent:
Barwa Światła:
Gwarancja:
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 17    Wyświetl po:

Lampa solarna uliczna - energooszczędne oświetlenie uliczne

Lampa solarna uliczna jest doskonałym, rozwiązaniem na modernizacje klasycznego oświetlenie ulicznego. Oświetlenie uliczne wymaga zapewnienia doskonałych i bezpiecznych warunków oświetleniowych dla wszystkich użytkowników przestrzeni zewnętrznych. Lampy uliczne LED są energooszczędnym, nowoczesnym zamiennikiem tradycyjnych lamp ulicznych. Szczególną grupą tego rodzaju lamp są lampy solarne uliczne. To doskonałe lampy zapewniające znaczące obniżenie kosztów eksploatacyjnych oświetlenia ulicznego i parkingowego. Lampy uliczne solarne to lampy przekształcające energię słoneczną w energię elektryczną. Magazynują ją w ciągu dnia, wykorzystując po zmroku do zasilania diod LED emitujących światło po zmroku. Wysokiej jakości panele solarne są w stanie nagromadzić odpowiednią ilość energii, która jest gromadzona w pojemnych akumulatorach, jakie są na wyposażenie każdej lampy solarnej. Lampa solarna uliczna, gromadząc energię, jest w stanie pracować do kilkunastu godzin dziennie. Nawet niekorzystne warunki pogodowe w postaci braku nasłonecznienia nie wpływają na funkcjonowanie żadnej nowoczesnej lampy ulicznej solarnej. 

Lampy uliczne led solarne to lampy, które idealnie sprawdzają się do oświetlania uliczek osiedlowych, alejek parkowych, deptaków, parkingów, placów rozładunkowych. lampa uliczna solarna doskonale oświetli również place zabaw, duże bilbordy reklamowe oraz duże posesje. W infrastrukturze drogowej lampa uliczna solarna ze słupem wykorzystywana jest do oświetlania przystanków komunikacji miejskiej, peronów, dworców kolejowych i autobusowych, a także przejść dla pieszych i ścieżek rowerowych. Zastosowań lampy ulicznej solarnej jest bardzo dużo i wszędzie, gdzie zostanie ona zainstalowana, doskonale wywiąże się z zadań przed nią stawianych. 

 

Lampa uliczna solarna - odporna i uniwersalna

Każda lampa uliczna solarna z naszej oferty jest wykonana z wysokiej jakości materiałów ze szczególną dbałością o szczegóły. Zapewnia to jej trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wysoki stopień szczelności lamp solarnych gwarantuje wytrzymałość i niewrażliwość na niekorzystne warunki atmosferyczne, jakim są poddane, funkcjonując na zewnątrz w często bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Nie straszny jest więc takim lampom wiatr, kurz, deszcz czy opady śniegu. Destrukcyjne działanie promieni słonecznych również nie pozostawia po sobie śladu na nowoczesnej lampie solarnej. Latarnie solarne uliczne LED uliczne bez problemu możemy więc montować w każdym miejscu i nie martwić się o ich wytrzymałość i problemy z ich funkcjonowaniem.

 

Latarnia solarna uliczna na wszsytkie ciągi komunikacyjne

Latarnia solarna uliczna może być instalowana na fasadach budynków i oświetlać tereny do nich przylegające, a także może być umiejscowiona na słupie i oświetlać tereny otwarte. Lampa uliczna solarna ze słupem doskonale sprawdzi się na małych oraz dużych parkingach, rynkach, placach rozładunkowych. Lampy uliczne LED na słupie będą także doskonałe do oświetlania wszelkich ciągów komunikacyjnych. Alejki parkowe, uliczki osiedlowe, ścieżki rowerowe to właśnie miejsca idealne do wykorzystania lampy LED na słupie. Lampa solarna na słupie nadaje się do wykorzystania, wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zamontowania takiej lampy bezpośrednio na budynku. Miejsca pozbawione dostępu do sieci energetycznej także będą właściwą lokalizacją instalacji lampy na maszcie. 

 

Uliczna lampa solarna - opłacalna inwestycja

Wprawdzie uliczna lampa solarna ma wyższy koszt zakupu w stosunku do lampy zasilanej sieciowo. Zwraca się on jednak w niedługim czasie w postaci praktycznie zerowych kosztów ich eksploatacji. Uniezależnienie się od dostaw zasilania przynosi także kolejną zaletę wykorzystywania lamp solarnych. Żadna wszak awaria zasilania nie będzie w stanie powodować braku oświetlenia. Latarnia solarna uliczna LED jest więc bardzo bezpiecznym rozwiązaniem oświetleniowym. Istotną sprawą jest również aspekt ekologiczny. Zasilanie czystą energią słoneczną wpływa w znaczący sposób na zmniejszenie zanieczyszczenie środowiska. 

Uliczne lampy solarne dostępne w naszym sklepie są wyposażone w czujniki zmierzchowe, a także niejednokrotnie w czujniki ruchu, dodatkowo zwiększające ich funkcjonalność. Przeznaczone są do montażu na masztach, a także bezpośrednio na budynkach. Wysoka jakość, doskonałe parametry i atrakcyjne ceny sprawiają, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziemy lampę uliczną solarną odpowiednią do potrzeb i oczekiwań. 

 

Oświetlenie uliczne solarne 

Oświetlenie uliczne solarne wymaga zapewnienia doskonałych i bezpiecznych warunków oświetleniowych dla wszystkich użytkowników przestrzeni zewnętrznych. Lampy uliczne LED są energooszczędnym, nowoczesnym zamiennikiem tradycyjnych lamp ulicznych. Szczególną grupą tego rodzaju lamp są lampy solarne uliczne. To doskonałe lampy zapewniające znaczące obniżenie kosztów eksploatacyjnych oświetlenia ulicznego i parkingowego. Lampy uliczne solarne to lampy przekształcające energię słoneczną w energię elektryczną. Magazynują ją w ciągu dnia, wykorzystując po zmroku do zasilania diod LED emitujących światło po zmroku. Wysokiej jakości panele solarne są w stanie nagromadzić odpowiednią ilość energii, która jest gromadzona w pojemnych akumulatorach, jakie są na wyposażenie każdej lampy solarnej. Lampa solarna uliczna, gromadząc energię, jest w stanie pracować do kilkunastu godzin dziennie. Nawet niekorzystne warunki pogodowe w postaci braku nasłonecznienia nie wpływają na funkcjonowanie żadnej nowoczesnej lampy ulicznej solarnej. * Pola wymagane