Kategorie

Lampy szynowe białe gemina

Lampy szynowe Gemina białe to bardzo eleganckie i funkcjonalne lampy do systemu szynowego. Montowane są na szynoprzewód 3-fazowy. Reflektor biały Gemina jest lampą, która z powodzeniem oświetli wnętrza komercyjne, ale także mieszkaniowe. Białe lampy szynowe Gemina są lampami z regulacją, dzięki której mamy możliwość takiego skierowania strumienia światła, aby oświetlenie spełniało wszystkie nasze potrzeby i oczekiwania.

  • Lampa szynowa biała Gemina montowana jest szybko, łatwo i bezproblemowo. Możemy także wygodnie zmienić jej lokalizację w trakcie eksploatacji i zmieniających się potrzeb.
  • Wśród wielu modeli lamp białych Gemina mamy możliwość wyboru lamp w systemie Casambi czy Spectrum Smart. Sprawia to, że możemy sterować naszym nowoczesnym oświetleniem za pomocą smartfonu lub tabletu z dowolnego miejsca.
  • Sterowanie biała lampą Gemina wykorzystuje lokalną sieć bezprzewodową Wi-Fi lub odbywa się za pomocą Bluetootha.
  • Reflektory szynowe białe Gemina są dobrymi lampami do nowoczesnych sklepów, salonów sprzedaży, salonów kosmetycznych, fryzjerskich, hoteli i wielu innych.
  • Lampa szynowa biała Gemina to rozwiązanie dla każdego poszukującego nowoczesnego i funkcjonalnego oświetlenia swojego wnętrza.
Pokazano 1-20 z 88 pozycji

Aktywne filtry