Kategorie

Filtry

Cena

85,00 zł - 101,00 zł

Producent

Trzonek

Kolor

System szynowy

×

Lampy szynowe białe madara

Lampy szynowe Madara białe to eleganckie i nowoczesne lampy przeznaczone do montażu w systemach oświetlenia szynowego. Do ich montażu wykorzystywany jest szynoprzewód 3-fazowy. Montaż lamp Madara jest bezproblemowy i szybki. Z łatwością zmienić można umiejscowienie lampy w trakcie jej użytkowania. Dodatkowa regulacja samej lampy sprawia, że zawsze dostosujemy światło we wnętrzu do naszych zmieniających się potrzeb i oczekiwań.

  • Lampy szynowe białe Madara dostępne są w wersjach, w których źródłem światła może być żarówka GU10 lub klasyczna żarówka LED E27.
  • Reflektory szynowe białe Madara są lampami dostępnymi w bardzo atrakcyjnych cenach. Nawet nie posiadając dużego budżetu na modernizację lub budowę systemu nowoczesnego oświetlenia, możemy więc sprawić, że nasze wnętrza nabiorą ciekawego wyglądu i będą doskonale oświetlane przez białe lampy szynowe Madara.
  • Lampy szynowe białe Madara to doskonałe rozwiązanie do nowoczesnego salonu sprzedaży, hotelu, salonu, kosmetycznego czy muzeum. Perfekcyjnie oświetlają stoiska handlowe, ekspozycje, wystawy i wiele innych.
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry