Kategorie

Lampy szynowe białe pava

Lampy szynowe  Pava białe to nowoczesne lampy systemu szynoprzewodów. Przeznaczone są do montażu na szynoprzewód 3-fazowy. Montaż lampy jest łatwy, szybki i wygodny. Późniejsza zmiana jej lokalizacji jest także bezproblemowa. Dzięki temu oraz możliwości regulacji samej lampy zawsze dopasujemy oświetlenia do naszych zmieniających się potrzeb i oczekiwań. Lampy szynowe białe Pava to niezwykle funkcjonalne lampy, kore zbudują efektowny i praktyczny system oświetlenia naszego wnętrza.

  • Lampy białe Pava szynowe doskonale sprawdzają się w nowoczesnych sklepach, salonach sprzedaży, salonach kosmetycznych, fryzjerskich, hotelach i wielu innych wnętrzach komercyjnych.
  • Z powodzeniem zainstalujemy białe lampy szynowe Pava także w salonie, jadalni, sypialni czy przedpokoju.
  • Lampy szynowe białe Pava to lampy wysokiej jakości, wykonane z najlepszych komponentów. Są to lampy trwałe i żywotne. Aluminium, z którego wykonany jest korpus lampy, odporny jest na uszkodzenia mechaniczne i korozję.
  • Wśród wielu modeli lamp białych Pava są modele dostępne w wersjach Dali, Casambi czy Spectrum Smart. Mamy wiec możliwość zbudowania instalacji oświetleniowej, którą będziemy sterować za pomocą tabletu lub smartfonu przy wykorzystaniu lokalnej sieci Wi-Fi.
Pokazano 1-20 z 32 pozycji

Aktywne filtry