Kategorie

Filtry

×

Lampy szynowe czarne branta metalica

Lampy szynowe Branta Metalica czarne to niezwykle eleganckie i efektowne lampy do systemów oświetlenia szynowego. Lampa szynowa Branta Metalica montowana jest na szynoprzewód 3-fazowy. Reflektory szynowe czarne Branta Metalica posiadają metalizowaną czarną obudowę, które zawsze zwróci na siebie uwagę, zaskoczy, zachwyci i pozostanie na długo w pamięci.

  • Lampy szynowe czarne Branta Metalica wykonane są z wysokiej jakości komponentów. Wysokogatunkowe aluminium odporne jest na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję. Dzięki temu lampy Branta Metalica czarne są lampami trwałymi i żywotnymi.
  • Lampy szynowe czarne Branta Metalica to nawet 5-letnia gwarancja, jakiej producenci udzielają na te lampy.
  • Reflektory czarne Branta Metalica doskonale sprawuje się, oświetlając ekspozycje w sklepach i salonach sprzedaży. To dobry wybór także do hoteli, salonów fryzjerskich, kosmetycznych i wielu innych.
  • Czarne reflektory Branta Metalica z powodzeniem można również wykorzystać w nowoczesnym domu. Świetnie poradzą sobie w salonie, jadalni czy kuchni.
  • Lampy szynowe czarne Branta Metalica to lampy dla każdego poszukującego nietuzinkowych, nowoczesnych i atrakcyjnych rozwiązań oświetleniowych do swojego wnętrza.
Pokazano 1-20 z 29 pozycji

Aktywne filtry