Lampa LED High Bay 150W 10500lm - oprawa przemysłowa - biała zimna

Lampy przemysłowe LED HighBay - niezawodne oświetlenie halowe

Lampy LED HighBay to energooszczędny odpowiednik popularnych lamp kubełkowych używanych w oświetleniu hal przemysłowych, magazynów, obiektów sportowych, sklepów wielkopowierzchniowych czy stacji benzynowych. Dzięki zastosowaniu energooszczędnej matrycy LED COB pozwolą zredukować znacząco zużycie energii elektrycznej w porównaniu do standardowych lamp sodowych i metahalogenowych.  Zbudowane na bazie makowych komponentów takich jak diody Bridgelux czy zasilacze MeanWell, lampy przemysłowe LED mogą świecić nieprzerwanie nawet w bardzo ciężkich warunkach. Oprawy zostały wykonane  z odlewu aluminium, posiadają masywny, żebrowany radiator, który skutecznie odprowadza ciepło i dba o zachowanie optymalnej temperatury pracy. Lampa LED HighBay zwieszana jest na haku dzięki czemu można swobodnie dostosować ją do wysokości hali. Jest to idealne rozwiązanie  na przykład w oświetleniu pomieszczeń takich jak magazyny wysokiego składowania. Nasze lampy LED  HighBay LED  z uwagi na bardzo atrakcyjna cenę przy zachowaniu wysokiej jakości, stanowią jedne z najbardziej korzystnych wyborów do oświetlenia przemysłowego czy magazynowego

Lampa LED High Bay 150W 10500lm - oprawa przemysłowa - biała zimnaLampa LED High Bay 150W 10500lm - oprawa przemysłowa - biała zimna

Lampa LED High Bay 150W 10500lm - oprawa przemysłowa - biała zimna

Kod produktu: 4121090
Nasza ocena:
464,23
PLN netto
571,00
PLN brutto
Parametry produktu:
Napięcie (V):230V AC
Moc (W):150W
Wymiary (mm):wysokość - 445mm; średnica 495mm
Strumień świetlny (lm):10500lm
Barwa światła:Biała zimna
Temperatura barwowa:6500K
Kąt świecenia (°):120
Żywotność (h):30 000h
Ilość w opakowaniu (szt.):1
Certyfikaty:CE, RoHS
Inne:24 m-ce gwarancji, CRI RA >80
Opis:

BUDOWA

Lampa LED HighBay to połączenie energooszczędnej technologi, wysokiej jakości i kubełkowej konstrukcji. Zaprojektowana z myślą o oświetleniu hal przemysłowych, magazynowych czy obiektów sportowych. Zastosowanie markowych komponentów oraz dostosowanie obudowy do długotrwałego świecenia sprawia że jest to źródło świtała, które sprawdzi się nawet w bardzo ciężkich warunkach. Dioda COB  został umieszczona na masywnym radiatorze o dużej gęstości.Takie rozwiązanie zapewnia skuteczne odprowadzenie ciepła i zachowanie optymalnej temperatury pracy.

 

MOC ŚWIETLNA
Wykorzystanie markowej diody COB  Bridgelux pozwoliło uzyskać mocny strumień świetlny o mocy 10500 lumenów (przy  poborze energii jedynie- 150W). Dzięki tym parametrom nasza lampa LED stanowi energooszczędna alternatywę dla lamp sodowych i metahlogenowych o mocy 200-250W. Zintegrowany zasilacz stałoprądowy MEAN WELL gwarantuje wysoka sprawność i niezawodność produktu. HighBay LED montowany jest jak standardowa lampa  kubełkowa  - na haku.

PRZEZNACZENIE
Lampa LED typu HighBay idealne rozwiązanie świetlne do hal przemysłowych, magazynowych, sportowych sklepów wielkopowierzchniowych, magazynów wysokiego składowania czy stacji benzynowych. Obudowa lampy wykonana jest z odlewu aluminium (nie koroduje), klosz z hartowanego szkła chroni źródło światła przed działaniem czynników zewnętrznych.  Charakteryzuje się odpornością na kurz, duże zapylenie, wodę, korozję, wstrząsy, wibracje.


WSTECZ
Obsługiwane płatności


* Pola wymagane
Facebook Smd-Led
Google+ Smd-Led