INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Lampy Off Road LED

Lampy LED OFF ROAD - specjalistyczne oświetlenie LED

 

Lampy off Road to produkty przeznaczone do pojazdów terenowych, quadów czy ciągników, oraz kamperów i przyczep. Wykonane w oparciu o nowoczesną technologię LED i szczelną obudowę, nasze lampy samochodowe LED sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach. Nasze wielozadaniowe lampy samochodowe są odporne na skoki napięcia i w pełni szczelne co potwierdza klasa szczelności na poziomie IP68. Duży przedział napięcia zasilającego sprawia, że są to uniwersalne lampy nadające się do wielu rodzajów pojazdów.

 

Funkcjonalne lampy samochodowe LED do zadań specjalnych.

 

Lampy samochodowe typu OFF ROAD to wielozadaniowe oświetlenie odporne na wstrzący i wibracje, dostosowane do pracy w ciężkich warunkach. Poniżej kilka funkcji naszym nowoczesnych lamp.

  • Idealnie doświetlają teren - odpowiednio zamontowane doskonale oświetlą drogę przed nami
  • Estetyczny i nowoczesny wygląd - lampy nadadzą sportowy charakter naszym pojazdom i sprawią, że od tej pory nie będą służyć wyłącznie do jazdy po miejskim gąszczu

 

Reflektory samochodowe LED - rodzaje i możliwości

 

Lampy LED off road posiadają bardzo wąski kąt świecenia na poziomie 30/60st co sprawia, że lampy są przystosowane do dalekosiężnego oświetlenia drogi przed nami. Są one również produktem dbającym o nasze bezpieczeństwo. W trakcie poddawania się naszemu Hobby w nocy będą dużo szybciej ostrzegać przed zbliżającymi się zagrożeniami na drodze.

[Produktów w tej kategorii: 27]   Wyświetl po:* Pola wymagane