INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Lampy ogrodowe LED

Lampy ogrodowe LED to szalenie ważny element wystroju każdego ogrodu

 

Lampy ogrodowe wykonane w technologii LED stanowią bardzo ważny i szalenie istotny aspekt wystroju podwórka i ogrodu. Lampy ogrodowe stojące są jednym z wielu akcentów w naszym przydomowym ogrodzie. Za pomocą odpowiedniego oświetlenia możemy wyeksponować charakterystyczne dekoracje w naszym wymarzonym ogródku. Światło od zalania dziejów stanowi bardzo ważną rolę w naszym życiu. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu możemy zamienić nasz ogród w oazę spokoju i piękna. Nasza oferta została tak opracowana, by jak najbardziej dobrać ofertę do Państwa gustu.

 

Gdzie użyjemy opraw ogrodowych LED

 

Oprawy ogrodowe LED idealnie nadają się do podświetlenia:

  • trawników
  • wjazdów
  • podjazdów,
  • ogrodów
  • skalniaków

W zależności od wybranej oprawy ogrodowej LED, będzie ona posiadać zintegrowane źródło światła, lub będzie gotowa do montażu jednej z żarówek LED z naszej oferty. Każda z lamp ogrodowych dostępnych w naszym sklepie posiada wyprowadzony przewód zasilający lub gniazdo, w które z łatwością wepniemy zasilanie. Do zasilania naszych opraw nie potrzebujemy żadnych zewnętrznych zasilaczy. Wystarczy podłączyć je do zasilania 230V.

 

Lampy ogrodowe SU-MA - styl, niecodzienny design i eleganckie wykończenie

 

Większość opraw ogrodowych, dostępnych w naszym sklepie internetowym pochodzi z renomowanej firmy SU-MA. Są to lampy ogrodowe o nienagannej jakości, a szeroki wybór kształtów, wysokości i rodzai sprawia, że każdy z naszych klientów znajdzie coś idealnego do oświetlenia swojego ogrodu.

[Produktów w tej kategorii: 188]   Wyświetl po:* Pola wymagane