INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Lampy solarne LED

Lampy solarne LED to funkcjonalne oświetlenie i zerowe koszty zużycia energii

 

Lampy solarne LED to nowość w ofercie naszego sklepu internetowego. Na ten produkt składa się naświetlacz zbudowany na bazie energooszczędnych diod LED SMD oraz mini panel fotowoltaiczny, ze zintegrowanym źródłem światła. Ma on za zadanie dostarczyć darmową energię elektryczną, pozyskiwaną z promieni słonecznych, aby zmniejszyć koszty eksploatacji do absolutnego minimum. Solarne lampy ledowe nie potrzebują żadnych zbędnych elektroinstalacji. Aby je zamontować, wystarczy wbić je w ziemię, powiesić na elewacji lub w innym miejscu, w którym potrzebujemy dodatkowego oświetlenia. Pamiętajmy, aby wybrać dobrze nasłonecznione miejsce, aby nasze lampy solarne w pełni wykorzystały swój potencjał.

 

Oświetlenie solarne i jego zastosowanie

 

Lampa solarna LED ma bardzo szerokie zastosowanie we współczesnym świecie nastawionym na ekologię. Może służyć jako oświetlenie posesji, wjazdu do garażu, furtki, parkingu czy ogrodu. Pozwala na całkowite wyzerowanie poboru energii i wpisuje się w teraźniejsze trendy. Reflektor solarny LED posiada wbudowany czujnik zmierzchu i ruchu, który możemy skonfigurować tak, by lampa zapalała się jedynie w określonych warunkach. Wszystkie lampy solarne LED z oferty naszego sklepu posiadają akumulatory litowo-jonowe, które pozwalają na ciągłe świecenia nawet przez kilkanaście godzin. Jest to nowoczesne oświetlenie, dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Produkt, który dzięki swym cechom w czasie eksploatacji zwróci się kilkunastokrotne.

 

Zalety lamp solarnych względem tradycyjnego oświetlenia

 

Reflektory solarne posiadają wiele zalet, przy których znacznie przewyższają zwykłe oświetlenie sieciowe. Oto kilka z nich:

  • Ich montaż nie wymaga zakładania skomplikowanych instalacji elektrycznych
  • W prosty sposób możemy zmienić ich rozstawienie w ogrodzie
  • Nie zużywają energii elektrycznej i są produktem EKO
[Produktów w tej kategorii: 10]   Wyświetl po:* Pola wymagane