Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

O Firmie

Szanowni Państwo!

 

Potrzeba światła towarzyszy ludzkości od samego początku. W przeszłości głównym źródłem światła w trakcie nocy był ogień. Następnie, ludzie wraz ze zdobyczami technologicznymi wprowadzali coraz to nowe rodzaje oświetlenia – lampy naftowe, żarówki żarowe i wiele więcej. Obecnie mamy zdecydowanie inną technologię – energooszczędne i długowieczne żarówki LED. Od samego początku istnienia technologii oświetleniowej LED, wiadomo było, że to do niego należy przyszłość. Światło takie jest nie tylko jasne, ale i energooszczędne, a szeroki wybór rodzajów modeli i akcesoriów gwarantuje możliwość wykorzystania ich dosłownie wszędzie. Dlatego też firma VIVA Marcin Pietrasik towarzyszy tej technologii praktycznie od początku jej rozwoju w Polsce.

 

Dane firmy:

VIVA Marcin Pietrasik

Ul. Lasockich 2/10

95-060 Brzeziny

NIP: 833-123-19-21

Regon: 100614383

 

Adres sklepu i reklamacji:

SMD-LED

ul. Strykowska 133

91-527 Łódź

 

Oświetlenie LED

 

Aby zaspokoić potrzeby naszych klientów, stworzyliśmy dwa sklepy internetowe: smd-led.pl, na którym się obecnie Państwo znajdują, oraz zarowka-led.com, gdzie oprócz oświetlenia oferujemy również szeroki zakres powiązanych produktów elektronicznych. W naszym sklepie znajdą Państwo wszystko, co związane jest z oświetleniem typu LED. Są to przede wszystkim różnego rodzaju żarówki, taśmy i halogeny, świetlówki, oprawy oświetleniowe, lampy, plafony, zasilacze, a także szeroki wybór lamp ozdobnych oraz lamp ulicznych.

 

Aby zapewnić szeroki zakres produktów dostępnych dla każdego, wśród naszych dostawców znajdują się wyselekcjonowane firmy, a także znane marki takie jak Philips, czy Osram. Wraz z rozwojem staliśmy się dystrybutorem wielu profesjonalnych rozwiązań takich jak profile aluminiowe LUMINES, kostka brukowa LedBruk, czy system sterowania Mi-Light.

 

Profile aluminiowe LED

 

W porozumieniu z dostawcami wykonujemy również produkty na Państwa indywidualne zamówienie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować oświetlenie przemysłowe na hale, magazyny, biura – zgodnie z obowiązującymi normami oświetleniowymi.

 

Specjalnie dla Państwa otworzyliśmy również punkt stacjonarny, gdzie nie tylko zobaczą Państwo różne produkty z naszej oferty, ale również otrzymają wsparcie techniczne, dzięki któremu z łatwością uda się dobrać odpowiednie oświetlenie, lub skompletować zestaw oświetlenia dekoracyjnego oparty o taśmy LED, zasilacze, oraz sterowniki pozwalające na kontrolę całego systemu.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego, znajdującego się na ulicy Strykowskiej 133 w Łodzi. Oprócz możliwości odbioru paczek spotkają Państwo na miejscu pracowników, gotowych doradzić w doborze oświetlenia LED, począwszy od skompletowania zestawu taśm LED z oprzyrządowaniem, po pomoc w dobraniu oświetlenie przemysłowego w technologii LED.

 

Adres sklepu:

ul. Strykowska 133

91-527 Łódź

 

Sklep z oświetleniem

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – gwarantujemy bardzo wysoką jakość produktów i szybką realizację dokonanych u nas zakupów.

Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 0    Wyświetl po:    * Pola wymagane