INFOLINIA: 42 617 28 39

Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

O Firmie

Szanowni Państwo!

 

Potrzeba światła towarzyszy ludzkości od samego początku. W przeszłości głównym źródłem światła w trakcie nocy był ogień. Następnie, ludzie wraz ze zdobyczami technologicznymi wprowadzali coraz to nowe rodzaje oświetlenia – lampy naftowe, żarówki żarowe i wiele więcej. Obecnie mamy zdecydowanie inną technologię – energooszczędne i długowieczne żarówki LED. Od samego początku istnienia technologii oświetleniowej LED, wiadomo było, że to do niego należy przyszłość. Światło takie jest nie tylko jasne, ale i energooszczędne, a szeroki wybór rodzajów modeli i akcesoriów gwarantuje możliwość wykorzystania ich dosłownie wszędzie. Dlatego też, firma VIVA Marcin Pietrasik towarzyszy tej technologii praktycznie od początku jej rozwoju w Polsce. 

 

Aby zaspokoić potrzeby użytkowników stworzyliśmy 2 sklepy internetowe: smd-led.pl na którym się obecnie państwo znajdują, oraz zarowka-led.com, gdzie oprócz oświetlenia oferujemy również szeroki zakres powiązanych produktów elektronicznych. W naszym sklepie znajdą Państwo wszystko, co związane jest z oświetleniem typu LED. Są to przede wszystkim różnego rodzaju żarówki, taśmy i halogeny, świetlówki, oprawy oświetleniowe, lampy, plafony, zasilacze, a także szeroki wybór lamp ozdobnych oraz lamp ulicznych.  

 

Aby zapewnić szeroki zakres produktów dostępnych dla każdego, wśród naszych dostawców znajdują się wyselekcjonowane firmy, a także znane marki takie jak Philips, czy Osram. Wraz z rozwojem staliśmy się dystrybutorem wielu profesjonalnych rozwiązań takich jak profile aluminiowe LUMINES, kostki brukowe LedBruk, czy systemy sterowania MiLight.

 Osram

W porozumieniu z dostawcami, wykonujemy również produkty na Państwa zamówienie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować oświetlenie przemysłowe na hale, magazyny, biura – zgodnie z obowiązującymi normami oświetleniowymi.

 

Specjalnie dla Państwa otworzyliśmy również punkt stacjonarny, gdzie nie tylko zobaczą Państwo rożne produkty z naszej oferty, ale również otrzymają wsparcie techniczne, dzięki któremu z łatwością uda się dobrać odpowiednie oświetlenie, lub skompletować zestaw oświetlenia dekoracyjnego oparty o taśmy LED, zasilacze, oraz sterowniki pozwalające na kontrolę całego systemu.

 Aranżacja na produktach LUMINES

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – gwarantujemy bardzo wysoką jakość produktów i szybką realizację dokonanych u nas zakupów.

 * Pola wymagane