Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Oprawa halogenowa MR11/GU11

Oprawy halogenowe MR11 to oczka sufitowe przeznaczone do małych żarówek LED o średnicy 35 mm. Zamocujemy do nich żarówki LED o oznaczeniu MR11 i GU11. Oprawa halogenowa MR11 może być więc wyposażona w źródło światła zasilane standardowym prądem lub te o bezpiecznym napięciu 12V. Oprawy do żarówek MR11 i GU11 to eleganckie, małe oczka sufitowe, które doskonale sprawdzą się w miejscach, które potrzebują dyskretnego oświetlenia. Oprawa halogenowa MR11 jest znacznie mniejsza niż najpopularniejsze oprawy halogenowe GU10. Zamontujemy ją w znacznie mniejszym otworze, jak i nie zajmie nam zbyt dużej powierzchni montażowej.

  1. Oprawy halogenowe MR11/GU11
  2. Oprawy do żarówek MR11 i GU11

 

Kolor:
Rodzaj:
Producent:
Średnica żarówki:
Średnica otworu:
od: do mm
Średnica oprawy:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 11    Wyświetl po:

Oprawy halogenowe MR11/GU11

Oprawa halogenowa MR11 to małe oczko sufitowe, które występuje w wersji stałej i ruchomej. Oprawy halogenowe do żarówek MR11 w wersji ruchomej są doskonałym wyborem dla żarówek o wąskim kącie świecenia. Doskonale sprawdzają się do punktowego oświetlenia, kiedy chcemy nakierować światło naszej żarówki. Oprawa halogenowa MR11 w wersji stałej przeznaczona jest do ogólnego oświetlenia i żarówek o szerokim kącie świecenia. Oprawy halogenowe MR11 zostały wykonane z aluminium lub stali. Aluminiowe oprawki polecamy do wnętrz, w których panuje podwyższona wilgotność lub zależy nam na trwałym rozwiązaniu, które zmieni swojego wyglądu z biegiem upływającego czasu. Oprawki stalowe są natomiast znacznie tańsze w zakupie, ale nie odbiegają jakością wykonania od droższych zamienników.

 

Oprawy do żarówek MR11 i GU11

Oprawa halogenowa do żarówek MR11 i GU11 to coraz chętniej wybierany rodzaj oświetlenia punktowego w naszych domach, czy firmach. Możemy spotkać je zarówno w oświetleniu meblowym, jak i w sufitach podwieszanych, czy jako dekoracyjne podświetlenie. Oprawa halogenowa MR11 jest uniwersalna w zastosowaniu, a dzięki swoim kompaktowym wymiarom, zamontujemy ją praktycznie wszędzie. Tego rodzaju oprawy nie potrzebują również dużego otworu montażowego. W większości przypadków zamontujemy je w otworze o średnicy jedynie około 50 mm.* Pola wymagane