INFOLINIA: 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Oprawa halogenowa okrągła

Oprawy halogenowe okrągłe to ponadczasowy styl, który pozwoli atrakcyjnie i elegancko oświetlić pokój, koryatrz, czy inne pomieszczenie. Wybierając oprawy z żarówkami LED, otrzymamy tani w zakupie, ale również eksploatacji zestaw, który równomiernie oświetli całe nasze wnętrze. Oprawa halogenowa okrągła to oczko sufitowe przystosowane do montażu w niej żarówki LED GU10 lub żarówki MR16. Jest to mała oprawka wpuszczana w sufit o wszechstronnym zastosowaniu w wielu aranżacjach wnętrza.

  1. Oprawy halogenowe okrągłe
  2. Oprawa halogenowa okrągła - biała czy czarna?
Kolor:
Producent:
Rodzaj:
Średnica żarówki [mm]:
Średnica oprawy [mm]:
od: do
Średnica otworu [mm]:
od: do
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Kąt świecenia [°]:
od: do °
Moc [W]:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 144]   Wyświetl po:

1 2 3 ... 3 Następne

Oprawy halogenowe okrągłe

Oprawa halogenowa okrągła to uniwersalny produkt, który obecnie możemy spotkać w praktycznie każdej aranżacji wnętrza. Dostępna jest w różnych kolorach i wykończeniach. Oprawy halogenowe okrągłe występują w wersji stalowej i aluminiowej, jak i również z dodatkowymi elementami dekoracyjnymi. Oprawa halogenowa okrągła dostępna jest także w wersji stałej i ruchomej. Oprawy halogenowe okrągłe ruchome będą doskonałym rozwiązaniem, kiedy zależy nam na regulacji kąta świecenia naszej żarówki. Oprawy stałe wybierane są najczęściej do ogólnego oświetlenia wnętrza, kiedy wybieramy do nich żarówki LED o szerokim kącie świecenia.

 

Oprawa halogenowa okrągła - biała czy czarna?

Oprawy halogenowe okrągłe występują również w wielu różnych kolorach. Jest to ich ogromny atut, który pozwala na dopasowanie tego rodzaju produktów, do praktycznie każdego wnętrza. Obecnie ogromną popularnością cieszy się oprawa halogenowa okrągła biała. Jasne oprawki doskonale wpasują się zarówno do jasnych pomieszczeń, jak i do ciemnych kontrastując z głównymi kolorami wnętrza. Oprawy halogenowe okrągłe są doskonałym rozwiązaniem w naszych domach, sklepach, czy firmach. Lampki halogenowe o uniwersalnym zastosowaniu poradzą sobie w praktycznie każdych warunkach, a wystarczy tylko wybrać do nich odpowiednią żarówkę LED. W naszym sklepie znajdą Państwo gotowe zestawy, z oprawką, żarówką LED i gniazdem GU10.* Pola wymagane