Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Oprawa halogenowa podwójna

Oprawa sufitowa podwójna została przystosowana do montażu aż dwóch żarówek halogenowych w jednej oprawie. Jest to niezwykle efektowny element dekoracyjny, który swoim wyglądem i efektem świetlnym, oczaruje każdego z Państwa gości. Halogeny sufitowe zamontowane w takich oprawach pozwolą nam na stworzenie wielu imponujących aranżacji oświetleniowych według własnego uznania. Oprawa halogenowa podwójna jest również doskonałym rozwiązaniem, kiedy potrzebujemy dodatkowego podświetlenia, które nie zajmie zbyt wiele miejsca montażowego.

  1. Oprawa sufitowa podwójna
  2. Halogeny sufitowe podwójne - kolorystyka
Kolor:
Producent:
Otwór montażowy:
Źródło światła w komplecie:
Rodzaj:
Źródło światła:
Materiał wykonania:
Trzonek:
Średnica oprawy:
od: do mm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Szerokość:
od: do mm
Średnica otworu:
od: do mm
Wysokość:
od: do mm
Długość:
od: do mm
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 47    Wyświetl po:

Oprawa sufitowa podwójna

Moment wykończenia wnętrza w naszych mieszkaniu jest jednym z najważniejszych podczas budowy nowego domu czy odświeżania starego wnętrza. Oświetlenie LED sufitowe może stanowić bardzo ważny element nie tylko pełniący funkcję oświetleniową, ale także będący ważnym punktem dekoracyjnym. Oczka sufitowe LED nie od dziś stanowią bardzo chętnie wybierany rodzaj światła, ze względu na swoją bardzo atrakcyjną cenę i elegancki wygląd.

Oprawy sufitowe wpuszczane montujemy bardzo podobnie jak pojedyncze oprawki. Zostały one wyposażone w specjalne klipsy montażowe, dzięki którym w prosty sposób zawiesimy je na wcześniej przygotowanym otworze. Montaż samej żarówki, również nie stanowi większego wyzwania. Wszystkie lampy wpuszczane w sufit dostępne w ofercie naszego sklepu posiadają uchwyt na żarówkę, który pozwoli na jej stabilne zamocowanie.

 

Halogeny sufitowe podwójne - kolorystyka

Oprawa halogenowa podwójna i dobór jej odpowiedniego wyglądu i koloru może stanowić nie lada wyzwanie. Halogeny sufitowe podwójne podobnie jak te pojedyncze dostępne są w wielu wykończeniach. Możemy wybierać pośród tych wykonanych z aluminium, jak i grubej blachy, dostępne są one w kolorze srebrnym, białym, czarnym, a także innych mniej standardowych odcieniach.

Tak wiele możliwości, które daje nam tego typu oświetlenie, pozwoli na dobranie nie tylko opraw o wyjątkowym, indywidualnym wyglądzie, ale także źródła światła, które dostosujemy do naszego wnętrza i w odpowiedni sposób je oświetlimy. Oprawy sufitowe wpuszczane dają nam możliwość również dowolnej zmiany koloru, czy mocy światła bez potrzeby wymiany całej lampy. Wystarczy, że wymienimy same żarówki, aby zmienić moc naszej lampy, czy kolor światła, w czasach kiedy mamy ogromne możliwości w rotacji pomiędzy ciepłym, zimnym i neutralnym światłem.* Pola wymagane