INFOLINIA: 42 617 28 39

Oświetlenie samochodowe

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Oprawki sufitowe hermetyczne

Hermetyczne oprawki sufitowe


Oprawki halogenowe hermetyczne to nowość w ofercie naszego sklepu internetowego. Oczka halogenowe IP65 dzięki zastosowaniu silikonowych uszczelek oraz unikalnego systemu montażu żarówki są idealne do oświetlenia miejsc o podwyższonej wilgotności. Wysoka klasa szczelności IP65 sprawia, że z powodzeniem możemy je stosować w oświetleniu głównym, jak i punktowym pomieszczeń takich jak: kuchnie, łazienki, baseny czy sauny. Oprawka sufitowa wodoodporna to sposób na funkcjonalne, bezpieczne oraz trwałe oświetlenie w wilgotnych pomieszczeniach. Wykonane z grubej blachy lub aluminium oprawki możemy spotkać w wersji kwadratowej i okrągłej. Łatwy i pewny montaż oraz estetyczna stylistyka oprawki dostępna w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnej cenie.

Oprawka halogenowa z klasą szczelności IP65

Kupując helogeny hermetyczne, troszczą się Państwo o zdrowie i bezpieczeństwo swoje, a także najbliższych. Lampy hermetyczne do łazienki pasują zarówno do żarówek LED G10 czy MR16 (o średnica 50mm). Oprawki halogenowe IP65 idealnie sprawdzą się w miejscach o podwyższonej wilgotności powietrza. Możemy ich używać zarówno w oświetleniu łazienek, jak i w zewnętrznym podświetleniu. Oto kilka przykładowych zastosowań naszego produktu:
  • Oświetlenie łazienki
  • Oświetlenie podbitki
  • Oświetlenie tarasu
  • Oświetlenie altany
  • Oświetlenie pergoli

Oprawa sufitowa hermetyczna jest funkcjonalnym produktem, którym możemy zastąpić swoje tradycyjne oświetlenie łazienkowe czy zewnętrzne. Masz pytanie odnośnie do doboru oprawki? Zadzwoń 531 344 300 lub napisz sklep@smd-led.pl.
[Produktów w tej kategorii: 9]   Wyświetl po:* Pola wymagane