INFOLINIA: 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Oprawy sufitowe - potrójne

Oprawy sufitowe potrójne - przystosowane do 3 żarówek LED

 

Sklep internetowy SMD-LED posiada szeroką gamę opraw sufitowych w różnorodnych wzorach, wielkościach i kolorach. Dbając o naszych klientów i o ich aranżacje sprawiliśmy, że każdy z nich wybierze model oprawki, która najbardziej będzie mu odpowiadać. Wszystkie oprawki sufitowe potrójne zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu staną się elementem oświetlenia na lata, który nie będzie zmieniał swojego wyglądu.

 

Lampa sufitowa halogenowa potrójna jako efektowny i estetyczny styl oświetlenia

 

Oprawy sufitowe potrójne są coraz chętniej wybieranym typem oświetlenia we współczesnych domach i mieszkaniach. Stanowią tani, a zarazem elegancki zamiennik dla tradycyjnych opraw podtynkowych. Oprawki halogenowe potrójne są również świetnym rozwiązaniem dla niskich pomieszczeń. Elegancko wbudowane pozwalają na równomierne oświetlenie, nie zabierając przy tym tak ważnej przestrzeni.

 

Oprawki sufitowe potrójne LED i ich zalety

 

Używanie opraw sufitowych potrójnych wiąże się wieloma zaletami, których nie posiadają oprawy ze zintegrowanym źródłem światła. Poniżej przedstawiamy Państwu kilka podstawowych zalet potrójnych oprawek sufitowych.

  • wymienne źródło światła - niewielkim kosztem możemy zwiększyć lub zmniejszyć ilość światła w naszym pomieszczeniu ale także zmienić jego barwę.
  • proste zamocowanie i wymiana żarówki - oprawki posiadają specjalne uchwyty, dzięki którym stabilnie zamocujemy żarówkę, ale także bezproblemowo wyjmiemy
  • łatwy montaż - każda z oprawek posiada klipsy montażowe, dzięki którym z łatwością zamontujemy oprawkę
  • długowieczność - wszystkie z naszych oprawek zostały wykonane z wysokiej jakości materiału, co gwarantuje im długowieczność i elegancki wygląd
  • atrakcyjna cena - pieniądze, które wydamy na oprawkę wraz z żarówką, będą nieporównywalnie niższe niż te, które zapłacilibyśmy za zintegrowaną oprawę. Kupując w naszym sklepie kompletny zestaw, gniazdo GU10 otrzymają państwo gratis.
Kolor:
Otwór montażowy [mm]:
Producent:
Średnica oprawy [mm]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 3]   Wyświetl po:* Pola wymagane