INFOLINIA: 42 617 28 39

Oświetlenie samochodowe

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Oprawy sufitowe - szklane

Szklane oprawy halogenowe - piękny design w niskiej cenie

 

Szklane oprawy sufitowe to doskonałe uzupełnienie naszej oferty żarówek LED GU10 i MR16 o średnicy 50mm. Bardzo piękna stylistyka, która idzie w parze z niską ceną to najlepszy wybór do oświetlenia sufitowego w systemach sufitów podwieszanych i oświetleniu meblowym. Oprawki sufitowe szklane to efektowny design, który pasuje nie tylko do naszych domów i mieszkań, ale również do reprezentatywnych pomieszczeń takich jak restauracje, hotele, sale weselne czy sklepy. Wszystkie szklane oprawy halogenowe są wykonane z grubego szkła, które jest nie tylko efektowne, ale również bardzo trwałe.

 

Oprawy halogenowe ze szkła - różne opcje

 

W sprzedaży posiadamy szeroką gamę opraw wykonanych z trwałego szkła. Polecamy je osobom, które poszukują niecodziennych rozwiązań oraz chcą by oświetlenie nie tylko spełniało swoje podstawowe funkcje, ale stanowiło również przykuwającą wzrok ozdobę wnętrza. W naszej ofercie spotkamy bogatą ofertę opraw, w skład której wchodzi:

  • Oprawa halogenowa szklana stała
  • Oprawa halogenowa szklana ruchoma
  • Oprawa halogenowa kryształowa
  • Oprawa halogenowa szklana biała
  • Oprawa halogenowa szklana przezroczysta
  • Oprawa halogenowa szklana czarna

 

Szklane oprawki sufitowe to nie tylko bardzo efektowny produkt, ale również prosty w montażu i trwały. Wyposażone w mocne sprężynki i uchwyty, stabilnie zamocują żarówkę i trwale zamontowane nie wypadną z otworu montażowego.

[Produktów w tej kategorii: 11]   Wyświetl po:* Pola wymagane